На Дніпропетровщині успішно вирішується питання з працевлаштування громадян з інвалідністю

На Дніпропетровщині успішно вирішується питання з працевлаштування громадян з інвалідністю. кривий ріг, працевлаштування, центр зайнятості, інвалід, інвалідність, person, hand, moon. A person holding an object in his hand

На Дніпропетровщині успішно вирішується питання з працевлаштування громадян з інвалідністю. кривий ріг, працевлаштування, центр зайнятості, інвалід, інвалідність«Вихід можна знайти з будь-якої ситуації…», — говорить колишня безробітна Ірина, інвалід 3-ї групи. Звернувшись у січні 2017 року за допомогою до Тернівського районного центру зайнятості Кривого Рогу, їй запропонували роботу відповідно до рекомендацій Індивідуальної програми реабілітації – цього ж місяця Ірина була працевлаштована до Індустріального коледжу Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» на посаду – секретар-друкарка.

Без тісної співпраці з роботодавцями неможливо вирішувати питання працевлаштування осіб з інвалідністю, тому на семінарах з представниками підприємств фахівці центру зайнятості обговорюють особливості працевлаштування осіб даної категорії.

Прикладом такої співпраці є працевлаштування особи з інвалідністю Мальованої Ірини, яка у січні 2017 року, за направленням Тернівського районного центру зайнятості міста Кривого Рогу, була працевлаштована до Індустріального коледжу Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» на посаду – секретар-друкарка.

Мальована Ірина, є інвалідом 3-ї групи через ураження внутрішніх органів. До Тернівського районного центру зайнятості міста Кривого Рогу Ірина звернулася у січні 2017 року. Під час прийому в центрі зайнятості фахівець з питань зайнятості запропонувала Ірині роботу відповідно до рекомендацій Індивідуальної програми реабілітації.

За попередньою домовленістю з керівництвом Індустріального коледжу Мальована Ірина пройшла стажування безпосередньо на робочому місці. Вона отримала можливість підвищити свій професійний рівень, ознайомитися з специфікою роботи. До закінчення стажування роботодавець вже був впевнений, що Ірина – старанний та відповідальний працівник. З 16.01.2017 року – жінка була працевлаштована на постійне місце роботи.

«Я вдячна фахівцям центру зайнятості, які поставилися до мене з порозумінням, адже не завжди можна знайти до себе чуйне відношення та ставлення інших людей. Багато хто вважає, якщо інвалід – то поганий працівник. Пошук роботи в наш час – це достатньо тривалий процес, а коли я звернулась до центру зайнятості – мені швидко допомогли знайти роботу, більш того – вона мені дуже подобається. Я впевнена – вихід є з будь-якої ситуації», — говорить колишня безробітна Ірина.

«Вісті Придніпров’я»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*