На Кіровоградщині сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

На Кіровоградщині сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю. олександрія, працевлаштування, професійне навчання, центр зайнятості, інвалідність, person, bicycle, outdoor, clothing. A man sitting on a bicycle

На Кіровоградщині сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю. олександрія, працевлаштування, професійне навчання, центр зайнятості, інвалідністьОдним із пріоритетів діяльності обласної служби зайнятості – сприяння поверненню людей з інвалідністю до трудової діяльності.

«Громадяни з обмеженою працездатністю мають можливість в центрі зайнятості без перешкод отримати широкий спектр соціальних послуг з урахуванням рекомендацій органів медико-соціальної експертизи та індивідуальних програм реабілітації. Зокрема, це послуги з підбору роботи, у т.ч. тимчасової, профорієнтації, професійного навчання, а також інформаційні, консультаційні послуги тощо», – повідомила Ірина Мукієнко, директор Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

Застосовуючи в роботі з даною категорією клієнтів індивідуальний підхід, фахівці центру зайнятості не лише допомагають їм визначити оптимальні шляхи працевлаштування, а й надають психологічну підтримку. У січні проточного року за сприяння центру зайнятості працевлаштовано 3 особи з числа громадян з інвалідністю.

У січні-липні поточного року за сприяння міськрайонного центру зайнятості 31 особу з числа безробітних зазначеної категорії громадян працевлаштовано; 10 осіб після проходження професійного навчання отримали роботу, 6 осіб брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

О.Клочко, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*