На Кіровоградщині зареєстровано понад 600 безробітних осіб з інвалідністю

На Кіровоградщині зареєстровано понад 600 безробітних осіб з інвалідністю. кіровоградщина, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Протягом січня-лютого 2020 року послуги міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості отримували 775 безробітних осіб з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприянням служби зайнятості області, становила 40 осіб, що на 66,7% більше, ніж у січні-лютому 2019 року. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного внеску працевлаштовано 1 особу з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 15 осіб, що на 31,8% менше, ніж у січні-лютому 2019 року.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості у січні-лютому 2020 року проходили 10 безробітних осіб, що на 16,7% менше, ніж у січні-лютому 2019 року.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримали 720 безробітних осіб з інвалідністю, що на 20,6% більше, ніж у січні-лютому 2019 року.

На Кіровоградщині зареєстровано понад 600 безробітних осіб з інвалідністю. кіровоградщина, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Станом на 1 березня 2020 року кількість безробітних осіб з інвалідністю становила 617 осіб. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців), становила 154 одиниці, що на 6,9% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*