На Новомиргородщині чоловік з інвалідністю став працівником сучасного європейського підприємства

На Новомиргородщині чоловік з інвалідністю став працівником сучасного європейського підприємства. новомиргород, підприємство, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

На Новомиргородщині чоловік з інвалідністю став працівником сучасного європейського підприємства. новомиргород, підприємство, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

Мешканець міста Новомиргород Володимир Криворучко за освітою радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури. Понад 20 років чоловік працював за здобутим фахом.

«Ліквідація у районі комунального підприємства з надання послуг, де я працював стала причиною мого звільнення з роботи», – згадує пан Володимир.

Маючи активну життєву позицію, руки, звісно, чоловік не опустив, тож вирішив створити собі робоче місце і спробувати себе у бізнесі. Сферою для започаткування власної справи Володимир обрав ту галузь, у якій був добре обізнаний – надання послуг з ремонту радіотелевізійної апаратури. Чоловік зрозумів, що його професійні навички та вміння у сфері радіотехніки, будуть затребуваними. Так і зробив. Бажання працювати та можливість якісно надавати послуги найвибагливішим клієнтам дали Володимирові можливість близько 10 років займатися підприємницькою діяльністю та улюбленою справою.

«Телевізійна електроніка розвивалася, як і уся інша сучасна електроніка. На заміну ламповим телевізорам з’являлися рідкокристалічні, кінескопи було замінено екранами з плазмовими технологіями. Ремонт нової техніки значно відрізнявся від ремонту застарілих моделей, тому замовлень щодо ремонту техніки стало все менше й менше. Бізнес не приносив прибутку, тому єдиним виходом стало його закриття», – згадує колишній підприємець.

Залишившись без роботи та маючи певні обмеження за станом здоров’я, чоловік одразу ж узявся за активні пошуки роботи.

«Я живу у невеличкому місті Новомиргород, де не так багато підприємств, на яких я міг би себе реалізувати за здобутим фахом. Для мене мати роботу, яка б приносила, насамперед, задоволення – це головне. Але з часом сталося так, що стан здоров’я дав збій», – ділиться своїми думками В. Криворучко.

Після декількох спроб самостійного пошуку підходящої роботи, чоловік звернувся до Новомиргородської районної філії обласного центру зайнятості. Він став учасником різноманітних інформаційно-довідкових заходів, де здобув навички самопрезентації та впевненості у собі.

Здійснивши підбір роботи, Володимирові було запропоновано, для проходження співбесіди з роботодавцем, відвідати ТОВ «Новомиргородський цукор», де була актуальна вакансія слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів і автоматики. Капітанівський цукровий завод є одним із найстаріших в Україні: побудований графом Олексієм Бродським у 1846 році.

Під час співбесіди В. Криворучка попередили, що ця робота – сезонна. Чоловік аж ніяк не хвилювався щодо цього, для нього важливіше було мати роботу, яка б йому подобалася. Тому Володимир погодився без вагань, і, вже сьогодні, має роботу.

«Понад усе наш керівник цінує у людях працьовитість і відповідальність за ввірений напрямок роботи, а найголовніше – він дає людям можливість бути зайнятим, що, в цей нелегкий час, дуже важливо», – говорить керівник кадрової служби підприємства Альона Шевченко.

Вікторія Удовіцька, провідний фахівець з питань зайнятості Новомиргородської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*