На роботу — через музей

На роботу — через музей. харків, музей, обмеженими фізичними можливостями, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність, person, floor, clothing, footwear, train. A person standing in a room

На роботу — через музей. харків, музей, обмеженими фізичними можливостями, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідністьУ музеї історії та залізничної техніки побували десятки людей з обмеженими фізичними можливостями. Це додаткова нагода для того, щоб не лише дізнатися про щось нове у залізничній галузі, а й визначитися із можливим напрямком для працевлаштування.

Таку акцію проводили вперше. Вона була організована працівниками регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» разом зі співробітниками Харківського центру зайнятості.

— Серед екскурсантів чимало людей з інвалідністю другої групи, яка дає право на працевлаштування. Тому це не лише культурний, а й певною мірою професійний проект, — мовить Надія Мозирська, провідний фахівець з питань зайнятості.

Регіональна філія традиційно приділяє особливу увагу людям із обмеженими фізичними можливостями, створюючи робочі місця та надаючи всебічну допомогу. Завдяки такому заходу потенційні кандидати можуть отримати різнобічне уявлення про вірогідне місце роботи, аби потому не довелося шкодувати.

Для зручного та комфортного пересування екскурсантів залізничники надали автобус. Керівник музею Андрій Прохоров у доволі розлогому форматі ознайомив гостей з минулим та сучасним регіональної філії. Відвідувачі побачили рідкісні експонати та 36 одиниць раритетної техніки, яка зберігається просто неба поряд із музеєм.

За словами працівників центру зайнятості, подібні заходи відбуваються і на інших підприємствах Харкова. Наразі є всі підстави вважати, що до залізничного музею маломобільних громадян запрошуватимуть і в майбутньому.

На роботу — через музей. харків, музей, обмеженими фізичними можливостями, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідністьДенис Загрудний, інвалід другої групи:

«Я цікавлюся краєзнавством, історією рідного краю. Чув багато схвальних відгуків про музей історії та залізничної техніки, але не мав нагоди його відвідати. Тож особисто для мене цей похід став справжнім святом. Приємне й піклування про нас залізничників і працівників центру зайнятості».

Валентин Бердута

“Магiстраль”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*