На семінарі у центрі зайнятості роботодавців поінформовано про трудові права осіб з особливими потребами

На семінарі у центрі зайнятості роботодавців поінформовано про трудові права осіб з особливими потребами. черкаси, роботодавець, семінар, служба зайнятості, інвалідність

На семінарі у центрі зайнятості роботодавців поінформовано про трудові права осіб з особливими потребами. черкаси, роботодавець, семінар, служба зайнятості, інвалідність

Інспектор праці Управління Ірина Петухова 6 серпня 2019 року спільно з працівниками Черкаського міського центру зайнятості провела семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємств персоналом, у тому числі осіб з особливими потребами».

На семінарі у центрі зайнятості роботодавців поінформовано про трудові права осіб з особливими потребами. черкаси, роботодавець, семінар, служба зайнятості, інвалідністьФахівець Управління акцентувала увагу присутніх на нових підходах у відносинах держави та бізнесу, згідно з якими головним пріоритетом посадових осіб Держпраці визначена профілактична робота та консультування роботодавців. Ірина Петухова висвітила ряд питань щодо переваг легальної зайнятості, змін у трудовому законодавстві, попередила про відповідальність роботодавців у разі допущення працівників до роботи без укладення трудових договорів.

Інспектор праці Управління поінформувала роботодавців про державну підтримку осіб з інвалідністю, про їх трудові права, обов’язки і особливості працевлаштування.

Представники центру зайнятості ознайомили присутніх з інформацією про стан ринку праці, про послуги служби зайнятості, а саме: професійна підготовка, стажування під конкретні робочі місця на замовлення роботодавця, організація тимчасових робіт тощо.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, з початку 2019 року за направленням центрів зайнятості Черкащини 183 таких безробітних проходили професійне навчання. За сприяння обласної служби зайнятості працевлаштовано 484 особи з інвалідністю, наголошено на семінарі.

Організатори превентивного заходу навели приклади успішних підприємців м. Черкаси, які на постійній основі співпрацюють із службою зайнятості, користуються електронними сервісами Державної служби зайнятості України.

Головний державний інспектор Управління Ірина Петухова надала ґрунтовні відповіді на питання учасників семінару.

Інформація до відома

Роз’яснення «Про трудові права осіб з інвалідністю»

Прес-служба

Управління Держпраці у Черкаській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*