На шляху до зайнятості: як у Малій Висці працевлаштовують осіб з інвалідністю?

На шляху до зайнятості: як у Малій Висці працевлаштовують осіб з інвалідністю?. мала виска, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність, person, man, clothing, computer. A man with a bicycle in front of a laptop

Державна політика України спрямована на соціальний захист її громадян, у тому числі й у сфері зайнятості. Особлива увага при цьому приділяється людям, які належать до соціально незахищених верств населення, зокрема особам з інвалідністю. Завдання служби зайнятості полягає у якнайшвидшому поверненні їх до праці.

Це, передусім, забезпечується шляхом надання їм комплексу соціальних послуг, зокрема: підбору підходящої роботи з урахуванням вимог індивідуальної програми реабілітації; організації професійного навчання з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці; залучення громадян зазначеної категорії до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру; надання інформаційних та консультаційних послуг.

Показовим є приклад Станіслава Кондєєва, водія за професією. Станіслав Миколайович намагався самостійно знайти роботу, але всі його старання не увінчалися успіхом. Єдиним порятунком для розчарованого безробітного чоловіка з обмеженими фізичними можливостями стало звернення до служби зайнятості.

Особистий підхід спеціалістів Маловисківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості дав чоловікові надію про майбутнє працевлаштування. Виявилося, що у Станіслава є здібності до ремонту техніки та досвід роботи за професією слюсар-ремонтник. Звернувшись до керівника СТОВ Агрофірма «Вікторія» з проханням працевлаштувати особу з обмеженими фізичними можливостями за професією слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, працівники служби зайнятості отримали позитивну відповідь.

Після співбесіди, яку центр зайнятості організував для С. Кондєєва в СТОВ Агрофірмі «Вікторія», і роботодавець, і кандидат на працевлаштування висловили намір співпрацювати. Тож невдовзі Станіслав Миколайович приступив спочатку до стажування, а потім і до виконання своїх обов’язків на постійній основі, де трудиться і сьогодні, та має можливість забезпечити свою сім’ю.

Валентина Слободнюк, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Маловисківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*