Надання послуг особам з інвалідністю Черкаською обласною службою зайнятості

Надання послуг особам з інвалідністю Черкаською обласною службою зайнятості. черкаська область, працевлаштування, профорієнтація, служба зайнятості, інвалідність

З початку 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримували 2195 безробітних осіб з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприянням обласної служби зайнятості, становила 309 осіб. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштовані 11 осіб з інвалідністю та 13 осіб отримали одноразову допомогу по безробіттю на відкриття власної справи.

Кількість осіб з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 142 особи.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням центрів зайнятості у січні-травні 2020 року проходило 100 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримав 2051 безробітний, з числа осіб з інвалідністю.

Надання послуг особам з інвалідністю Черкаською обласною службою зайнятості. черкаська область, працевлаштування, профорієнтація, служба зайнятості, інвалідність

Станом на 1 червня 2020 року кількість безробітних осіб з інвалідністю становила 1467 осіб, з них 1195 осіб отримували допомогу по безробіттю. Кількість вакансій, а які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців), становила 57 одиниць.

Відділ статистики та прогнозування ОЦЗ

Черкаський обласний центр зайнятості

2 реплік к “Надання послуг особам з інвалідністю Черкаською обласною службою зайнятості”

  1. Ирина :

    Добрый день, подскажите пожалуйста, куда обратиться если человек получает пенсию по инвалидности незаконно -,, куплена ”!?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*