Наполегливість та цілеспрямованість – шлях до втілення мрій у життя

Наполегливість та цілеспрямованість – шлях до втілення мрій у життя. павлоград, працевлаштування, самореалізація, центр зайнятості, інвалідність, building, outdoor, brick, window. A store in a brick building

Завдяки Павлоградському міськрайонному центру зайнятості колишня безробітна з інвалідністю Олена стала успішним підприємцем міста, працює за фахом, має постійне коло клієнтів, яким надає послуги з бухгалтерського та кадрового обліку. Жінка вважає, що треба постійно вчитися, набувати нових знань, умінь і не сидіти склавши руки

На сьогодні люди з інвалідністю прагнуть самореалізації та все частіше впроваджують свої бізнес-ідеї у життя. Ця категорія громадян дедалі впевненіше почувають себе саме в сфері підприємницької діяльності. Зайнятість людини є одним з найважливіших показників стабільності та розвитку суспільства. Державна служба зайнятості з розумінням ставиться до проблем реабілітації та працевлаштування людей з інвалідністю і надає їм визначені законодавством послуги.

Для вирішення питань працевлаштування людей з інвалідністю Павлоградським міськрайонним центром зайнятості проводиться постійна та цілеспрямована робота, забезпечується надання всього комплексу соціальних послуг з метою працевлаштування таких людей.

Для будь-якої людини трудова діяльність – це спосіб матеріального забезпечення існування себе та своєї сім’ї і, безсумнівно, можливість саморозвитку, творчої самореалізації і залучення до суспільних цінностей. Люди з інвалідністю – не виключення. В умовах дефіциту робочих місць, власний бізнес – вихід для тих людей, які прагнуть самореалізовуватись, заробляти на життя та бути незалежними. Власна справа передбачає поєднання особистісних рис, певного типу мислення, цікавої ідеї та матеріальних ресурсів. Та, саме головне, наявність цілі та бажання рухатись до неї.

Так, за допомогою у працевлаштуванні до Павлоградського міськрайонного центру зайнятості звернулась Олена, яка має інвалідність. Жінка отримала економічну освіту і майже три роки працювала інспектором з кадрів на підприємстві. За допомогою фахівців центру зайнятості Олена наполегливо шукала роботу, незважаючи на стан здоров`я. Нажаль, підходящої роботи не знайшлося.

Відвідавши семінар «Як розпочати свій бізнес?», де отримала інформацію щодо особливостей започаткування власної справи за допомогою центру зайнятості, Олена прийняла рішення відкрити власну справу. Після проходження відповідного навчання, жінка склала та успішно захистила бізнес-план, зареєструвалась як приватний підприємець.

На сьогоднішній день вона є успішним підприємцем міста, працює за фахом, має постійне коло клієнтів, яким надає послуги з бухгалтерського та кадрового обліку. Олена вважає, що треба постійно вчитися, набувати нових знань, умінь і не сидіти склавши руки. «Життя – це постійний рух і, якщо людина хоче бути успішною та щасливою, ніколи не треба зупинятися. Добробут та фінансова незалежність залежать тільки від власних зусиль людини», – наголошує жінка. Олена зуміла реалізувати себе в професії, яка також надихає її морально. Адже потреба в спілкуванні – важлива для кожного, а для людини з інвалідністю – особливо.

Цей приклад свідчить про те, що людина з інвалідністю, яка виявляє цілеспрямованість, наполегливість, впевненість у собі та в повній мірі використовує надані службою зайнятості можливості, може усвідомити свої переваги, реалізувати себе, бути матеріально незалежною та потрібною суспільству.

Павлоградський міськрайцентр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*