Наполегливість та цілеспрямованість – шлях до втілення мрій у життя

Наполегливість та цілеспрямованість – шлях до втілення мрій у життя. підприємець, самореалізація, соціальна послуга, центр зайнятості, інвалідність, person, human face, indoor, smile, woman, clothing, book, computer, mobile phone. A woman sitting at a desk

Не знайшовши для себе підходящої роботи, Олена, яка має інвалідність ІІІ групи, прийняла рішення відкрити власну справу. Після проходження відповідного навчання, жінка склала та успішно захистила бізнес-план на тему: «Організація діяльності в сфері бухгалтерського та кадрового обліку». Олена зареєструвалась як приватний підприємець та почала надавати послуги людям. На сьогоднішній день Олена працює «на себе», є успішним підприємцем міста та вже має постійне коло клієнтів

На сьогодні люди з особливими потребами прагнуть самореалізації та все частіше впроваджують свої бізнес-ідеї у життя. Ця категорія громадян дедалі впевненіше почувають себе саме в сфері підприємницької діяльності. Служба зайнятості допомагає у започаткуванні власного бізнесу. Павлоградським міськрайонним центром зайнятості надається комплекс соціальних послуг з метою залучення осіб з інвалідністю до організації власної справи.

Так, наприклад, до Павлоградського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулася Олена, яка має інвалідність ІІІ групи. Жінка отримала економічну освіту і майже три роки працювала інспектором з кадрів на підприємстві. Олена, за допомогою фахівців центру зайнятості, наполегливо шукала роботу, незважаючи на важкий стан здоров`я. Ця жінка вважає, що добробут та фінансова незалежність залежать тільки від власних зусиль людини. Нажаль, підходящої роботи для Олени не знайшлося. Вона відвідала інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес?», де отримала інформацію щодо особливостей започаткування власної справи за допомогою центру зайнятості. Також з нею було проведено профконсультаційну роботу, діагностику щодо схильностей до підприємництва. Олена прийняла рішення відкрити власну справу. Після проходження відповідного навчання, жінка склала та успішно захистила бізнес-план на тему: «Організація діяльності в сфері бухгалтерського та кадрового обліку». Олена зареєструвалась як приватний підприємець та почала надавати послуги людям. На сьогоднішній день Олена працює «на себе», є успішним підприємцем міста та вже має постійне коло клієнтів.

Цей приклад свідчить про те, що людина з особливими потребами, яка виявляє цілеспрямованість, наполегливість, впевненість у собі та в повній мірі використовує надані службою зайнятості можливості, може усвідомити свої переваги, реалізувати себе, бути матеріально незалежною та потрібною суспільству.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*