Наскільки важко людям з інвалідністю знайти роботу в Україні: прикра статистика (ВІДЕО)

Наскільки важко людям з інвалідністю знайти роботу в Україні: прикра статистика (ВІДЕО). працевлаштування, працівник, роботодавець, штраф, інвалідність, outdoor, tree, ground, clothing, person, footwear, trousers, man, jeans, way. A person walking down the street

Як виявилось, доволі складно, бо попри те, що держава зобов’язує працевлаштовувати таких людей, роботодавці із цим не квапляться. Лазівки у законі – є, відпрацьовані схеми – теж є. І хоча Міністерство соціальної політики проблему визнає, проблема від цього не стає меншою, інформує Телеканал новин «24».

Для подібних випадків існує відповідний закон, який зобов’язує підприємство, де працюють від 8 до 25 осіб, мати в штаті хоча б одну людину з інвалідністю. Якщо підприємство більше, то таких працівників має бути 4% від загального штату. За недотримання схеми – штраф.

Але роботодавці й тут знайшли способи уникнути вимоги закону, працюючи за перевіреною схемою. У звітах, наприклад, пишуть, що люди “працюють”, хоча це зовсім не так. А Міністерство соціальної політики із перевірками не квапиться.

Проблеми із працевлаштуванням визнають і в Міністерстві соціальної політики. За даними Держстату, всього в Україні понад 2 603 319 людей з інвалідністю, працевлаштованих з них – приблизно 677 828, більшість з них працює дистанційно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*