“Не дали втратити надію…”

“Не дали втратити надію…”. дніпро, працевлаштування, центр зайнятості, інвалід, інвалідність, person, computer, headphones. A person standing in front of a computer

“Не дали втратити надію…”. дніпро, працевлаштування, центр зайнятості, інвалід, інвалідність

Люди з інвалідністю потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві. Державною службою зайнятості приділяється особлива увага та впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування людей з інвалідністю.

У червні 2017 року за сприянням у пошуку роботи до Дніпровського районного центру зайнятості звернулася Вікторія Бірюкова – інвалід ІІІ групи.

Не дивлячись на досвід роботи та досвідченість, безробіття похитнуло впевненість у власних силах. Бажання працевлаштуватися за допомогою служби зайнятості було першочерговим для безробітної.

Завдяки злагодженій роботі Дніпровського районного центру зайнятості з роботодавцями, стало можливим в найкоротший термін працевлаштувати Вікторію на посаду диспетчера до ТОВ «Кондитерська фабрика «КВІТЕНЬ», узгодивши при цьому як потреби підприємства, так і можливості безробітного.

Вікторія була дуже вдячна всім фахівцям Дніпровського районного центру зайнятості, які не дали їй втратити надію та знайти своє місце у дружному колективі на новій роботі.

О.Є. Лазарєва, Дніпровський районний центр зайнятості

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*