Нова робота – нове життя!

Завдяки бажанню і наполегливості Олександра, що має групу інвалідності, та спільним зусиллям особистих консультантів Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості пошук гідної роботи завершився успішним працевлаштуванням на Комунальне підприємство «Виробниче житлово-ремонтно-експлуатаційне об’єднання» Жовтоводської міської ради на посаду «інженер-програміст», що відповідає освіті безробітного та вимогам індивідуальної програми реабілітації

По-різному складаються долі людей, у кожного своя стежинка в житті. Щоб досягти своєї мети людина перебуває в постійному пошуку, а досягнувши її, стає самодостатньою, розкривається як особистість та відчуває себе повноцінною частиною соціуму. З різних причин багатьом людям це не вдається. Найважче реалізувати себе у житті та досягти професійного успіху людям з інвалідністю.

Особа з інвалідністю – це така ж людина, як і інші. Для такої категорії осіб трудова реабілітація – основне в житті. Працедавець має лише пристосувати для неї певні умови. Основний принцип роботи служб зайнятості – індивідуальний підхід до кожного клієнта. Головна мета роботи – щоб людина досягла своєї мети, відчула себе потрібною для суспільства та мала можливість своєю працею приносити користь.

Мешканець міста Жовті Води Олександр раніше працював оператором електронного складання та верстання. У липні 2018 року, після погіршення стану здоров’я, був вимушений припинити трудову діяльність. Зареєструвався як безробітний у Жовтоводській міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості. Після тривалого лікування та отримання групи інвалідності, Олександр продовжив пошук роботу, що була рекомендована йому лікарями, враховуючи теперішній стан здоров’я.

Завдяки бажанню і наполегливості Олександра та спільним зусиллям особистих консультантів служби зайнятості пошук гідної роботи завершився успішним працевлаштуванням на Комунальне підприємство «Виробниче житлово-ремонтно-експлуатаційне об’єднання» Жовтоводської міської ради на посаду «інженер-програміст», яка відповідає освіті безробітного та вимогам індивідуальної програми реабілітації.

«Мені подобалася атмосфера і команда центру зайнятості, де мені надали психологічну та моральну підтримку. Гарне ставлення спеціалістів, мудрі поради кваліфікованих фахівців центру зайнятості допомогли мені розкрити свої потенційні переваги і довести роботодавцю, що я можу виконувати роботу не гірше за решту працівників. Для людини важливо як знайти хорошу роботу, так і попасти в розуміючий колектив. Хочу подякувати спеціалістам центру зайнятості, що допомогли реалізувати свої здібності, за доброзичливе ставлення та розуміння, що є прикладом для інших служб», – зазначає Олександр.

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*