Обмежені можливості, але необмежене працевлаштування

Фахівці відділу надання соціальних послуг у Петриківському районі Кам’янського міського центру зайнятості допомогли працевлаштуватися людині з інвалідністю та змогли надати варіанти вдалого працевлаштування, застосовуючи сучасні інструменти в роботі

Після того, як самостійні спроби пошуку роботи не дали очікуваних результатів, до відділу надання соціальних послуг у Петриківському районі Кам’янського міського центру зайнятості (Відділ) звернулась Тетяна Володимирівна, яка має групу інвалідності.

З метою визначення потенціалу працевлаштування та рівня мотивації до працевлаштування, фахівці Відділу провели безробітній профілювання. Жінка отримала повний комплекс соціальних послуг, а під час проведення процедури профілювання безробітну мотивували на впевненість у своїх силах, успіх, а головне – безумовно вдале працевлаштування. Під час перебування на обліку Тетяна Володимирівна отримала профінформаційні та профконсультаційні послуги, взяла участь у різноманітних семінарах.

Маючи вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та досвід роботи юрисконсультом, жінку працевлаштували до «Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» на посаду юрисконсульта, яка відповідає вимогам програми реабілітації безробітної.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*