«Один шанс з мільйона» – історія працевлаштування жителя Новоукраїнки

«Один шанс з мільйона» – історія працевлаштування жителя Новоукраїнки. вакансія, кар’єрний радник, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

«Один шанс з мільйона» – історія працевлаштування жителя Новоукраїнки. вакансія, кар’єрний радник, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Наприкінці минулого року до Новоукраїнської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості по допомогу в пошуку роботи звернувся Валерій Мельниченко.

59-річний житель міста Новоукраїнки половину свого життя провів за кермом, освіту здобув ще юнаком за професією – водій автотранспортних засобів та тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва.

І все вдало складалося для Валерія, ось ще трішки – і омріяна пенсія, але планам завадила підступна хвороба. «Після одужання отримав ІІІ групу інвалідності та вимушений був звільнитися. Робота стала непосильною», – говорить Валерій Михайлович.

Згідно з висновком лікарів, певні роботи були заборонені, і після самостійних невдалих спроб пошуку роботи чоловік вирішив заручитися допомогою фахівців районної філії.

З перших днів перебування на обліку В. Мельниченко почав співпрацювати зі своїм кар’єрним радником, відвідував запропоновані семінари, склав план самопошуку роботи, мав зустрічі на підприємствах, де сподівався знайти роботу. Проте вакансій, які б задовольняли Валерія, не було.

Згодом у Комунальному підприємстві «Комунальник» Новоукраїнської районної ради з’явилася вакансія робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків. Цю роботу фахівці районної філії запропонували Валерію.

Порадившись вдома з родиною, В. Мельниченко погодився на пропозицію працевлаштування за даною посадою. Зізнається: «Я навіть не розраховував на працевлаштування! Всі, до кого звертався раніше, акцентували увагу то на вік, бо лишалося півтора року до пенсії, то на медичні протипоказання, а тут лише співбесіда – і я задоволений, я маю роботу. Це один шанс з мільйона, і мені пощастило! Родина мене підтримала, робота поблизу, та й після хвороби мені краще бути серед людей і, звісно, побільше рухатись. Адже рух – це життя!».

Вікторія Вороніченко, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Новоукраїнської районної філії обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*