Олександр – учасник трудових відносин

Олександр – учасник трудових відносин. покровск, адаптація, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність, person, human face, clothing, indoor, suit, smile, man, woman, healthcare, people. A group of people sitting at a desk

«Ніколи не втрачайте надію. Якщо повірити у власні сили – то обов’язково прийде успіх. Один я не зміг впоратися з пошуком роботи. Однак, відтепер я знаю, де можна знайти підтримку, допомогу та порозуміння – у службі зайнятості», – говорить колишній безробітний інвалід Олександр, який звернувся до Покровського міського центру зайнятості

Олександр Н. має інвалідність, але незважаючи на захворювання, близько десяти років працював на міському комунальному підприємстві «ОРДЖОНІКІДЗЕТЕПЛОЕНЕРГО». У зв’язку з децентралізацію системи опалення, чоловік був звільнений через скорочення чисельності працівників підприємства.

Після безрезультатних самостійних спроб пошуку роботи чоловік звернувся за допомогою до Покровського міського центру зайнятості.

В період перебування на обліку у службі зайнятості Олександру надавались профконсультаційні та профінформаційні послуги, його залучали до різноманітних заходів, що сприяють працевлаштуванню. Фахівці центру зайнятості проводили роботу щодо інформування керівників підприємств міста про осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку та шукають роботу, вивчали можливість підвищення кваліфікації осіб з інвалідністю та адаптації на робочому місці, розглядали можливість організації громадських або інших робіт тимчасового характеру.

І, результат. З керівництвом підприємства МКП «ПОКРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО – КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» досягнуто домовленості про організацію робіт тимчасового характеру за професією слюсар-ремонтник. А головне, з умовами праці, що є необхідними для безробітного Олександра.

Після того, як чоловік успішно виконав поставлені завдання, було прийняте рішення продовжити його участь в тимчасових роботах на цьому ж підприємстві.

Під час виконання зазначених робіт Олександр успішно адаптувався на робочому місці та пристосувався до роботи в нових умовах. По закінченню тимчасових робіт, роботодавець запропонував чоловіку постійне місце роботи на підприємстві, на посаді – слюсар-ремонтник.

«Ніколи не втрачайте надію. Якщо повірити у власні сили – то обов’язково прийде успіх. Один я не зміг впоратися з пошуком роботи. Однак, відтепер я знаю, де можна знайти підтримку, допомогу та порозуміння – у службі зайнятості», – говорить Олександр, який знову відчув себе активним учасником трудових відносин, незважаючи на групу інвалідності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*