Олександр здобув можливості для розвитку та кар’єрного зростання

Завдяки бажанню і наполегливості демобілізованого учасника АТО Олександра, інваліда, та спільним зусиллям особистих консультантів Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості служби зайнятості, ще раз доведено, що все можливо: пошук гідної роботи завершився успішним працевлаштуванням, за професією, яка відповідає вимогам медико-соціальної експертної комісії і побажанням самого безробітного

Одним із прикладів успішного працевлаштування захисників є історія Олександра Вікторовича, який був працевлаштований у квітні місяці 2018 року на ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» слюсарем з ремонту колісних транспортних засобів.

Пан Олександр пройшов службу у Збройних Силах України, є учасником АТО у Донецькій області, учасник бойових дій. Після повернення із зони АТО Олександр звернувся за сприянням у працевлаштуванні до Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, де отримав психологічну, юридичну та моральну підтримку.

Раніше чоловік працював газорізальником на підприємстві «Жовтоводське управління по експлуатації газового господарства». Після участі у бойових діях, в зоні проведення антитерористичної операції, стан здоров’я Олександра значно погіршився. Він почав пошук роботи за допомогою служби зайнятості за професіями, які були рекомендовані йому медико-соціальною експертною комісією, враховуючи теперішній стан здоров’я.

Маючи твердий та наполегливий характер, вирішив змінитися та рухатися далі. Під час перебування на обліку розглядав усі вакансії, які йому пропонували фахівці служби зайнятості та брав активну участь у різноманітних заходах.

Завдяки бажанню і наполегливості Олександра та спільним зусиллям особистих консультантів служби зайнятості, ще раз доводимо, що все можливо: пошук гідної роботи завершився успішним працевлаштуванням, за професією, яка відповідає вимогам медико-соціальної експертної комісії і побажанням самого безробітного. Сам Олександр, після працевлаштування, побачив можливості для розвитку та кар’єрного зростання.

Олександр також дав згоду на супровід після працевлаштування протягом 12 місяців і підтримує тісний зв’язок з фахівцями філії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*