Оптимізм, підтримка та наполегливість – запорука працевлаштування

Оптимізм, підтримка та наполегливість – запорука працевлаштування. кропивницький, працевлаштування, соціалізація, центр зайнятості, інвалідність, person. A man holding a gun

Оптимізм, підтримка та наполегливість – запорука працевлаштування. кропивницький, працевлаштування, соціалізація, центр зайнятості, інвалідність

Головна мета державної служби зайнятості полягає в тому, щоб кожен українець мав роботу з гідною заробітною платою, а кожен роботодавець – сумлінних працівників. Особи з обмеженими фізичними можливостями, в першу чергу, потребують соціального захисту і створення належних умов праці, які дадуть змогу успішно соціалізуватися у суспільстві.

Наприклад, за сприяння фахівців Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості з початку 2017 року працевлаштовано близько 70 громадян з інвалідністю.

Одним із таких позитивних прикладів працевлаштування є історія Андрія Д., який має 3-тю групу інвалідності з дитинства. Безробітний бажав працевлаштуватися, активно брав участь у різноманітних профорієнтаційних семінарах, виконував усі рекомендації фахівців центру зайнятості щодо відвідування екскурсій на підприємства міста.

Під час чергового звернення до центру зайнятості, Андрію було запропоновано роботу з урахуванням його особистих побажань, щодо умов праці та відповідно до порад медико-соціальної експертної комісії та видано направлення на працевлаштування на одне з підприємств міста. У результаті безробітний протягом одного місяця отримав роботу на постійній основі на ДП «Інгульська шахта «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» сторожем.

За словами Андрія, він задоволений тим, що працює за змінним режимом роботи, адже це дає йому можливість максимально використати власний потенціал: «Я проживаю у сільській місцевості. З таким графіком роботи, я можу не лише робити справи по господарству, а й утримувати сім’ю за рахунок нової роботи».

За сприяння фахівців Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості з початку 2017 року працевлаштовано 64 особи з інвалідністю.

Л. Савельєва, заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*