Особам з інвалідністю – про аспекти пенсійного законодавства

Особам з інвалідністю – про аспекти пенсійного законодавства. інвалідністю

У певної частини осіб з інвалідністю вікової категорії «45+» спостерігається недостатній рівень мотивації до праці. І саме це є головною перешкодою на шляху до трудової діяльності. Як свідчить практика, дехто з безробітних знаходить будь-які відмовки від прийнятних пропозицій працевлаштування, боячись зменшення розміру пенсії або ж її втрати.

Щоби розставити всі крапки над «і», посадовці Жидачівського РЦЗ організували зустріч пошуковців роботи з ушкодженим здоров’ям з представником місцевого управління Пенсійного фонду.

Начальник відділу з питань призначення та перерахування пенсій М. Пушкар детально окреслила аспекти діючого пенсійного законодавства, умови призначення та виплати пенсій через інвалідність, охарактеризувала основні засади запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Під час заходу присутні ознайомилися з переліком вільних робочих місць і вакантних посад, можливостями професійного навчання та підвищення кваліфікації, а також перевагами легальної зайнятості та ризиками роботи у тіні.

Ірена Орган, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Жидачівського районного центру зайнятості

Львівський обласний центр зайнятості

Одна репліка к “Особам з інвалідністю – про аспекти пенсійного законодавства”

  1. Лидія :

    Стаття ні про що.
    “відмовки від прийнятних пропозицій працевлаштування, боячись зменшення розміру пенсії або ж її втрати.” – от тут би і розповісти саме читачам, що і як все відбувається згідно законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*