Підписання меморандуму між Міністерством соціальної політики України та IT-асоціацією щодо працевлаштування осіб з інвалідністю (ВІДЕО)

Підписання меморандуму між Міністерством соціальної політики України та IT-асоціацією щодо працевлаштування осіб з інвалідністю (ВІДЕО). it-асоціація, го прометеус, меморандум, працевлаштування, інвалідність

Підписання меморандуму між Міністерством соціальної політики України та IT-асоціацією щодо працевлаштування осіб з інвалідністю. it-асоціація, го прометеус, меморандум, працевлаштування, інвалідність

Київ. У прес-центрі «Укрінформ» 5 лютого відбувся пресбрифінг, присвячений підписанню меморандуму між Міністерством соціальної політики України та IT-асоціацією щодо працевлаштування осіб з інвалідністю

Організатор: Міністерство соціальної політики України.

Учасники: Юлія Соколовська — міністр соціальної політики України; Денис Мацуй – радник міністра соціальної політики України; Максим Почебут – віцепрезидент з освітніх питань Асоціації “Інформаційні технології України”; Іван Примаченко – співзасновник ГО “Прометеус”; Артем Дехтяренко – радник міністра соціальної політики України, модератор.

Підсумкові матеріали:

Мінсоцполітики анонсувало реєстрацію на навчання людей з інвалідністю для працевлаштування в ІТ-сфері

Міністерство соціальної політики та Асоціації “Інформаційні технології України” підписали меморандум щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та анонсували початок реєстрації на курс, де можна буде здобути професію в ІТ-сфері.

Про це сказала міністр соціальної політики Юлія Соколовська під час пресконференції в Укрінформі.

“Мені дуже приємно говорити про те, що ми розпочинаємо від сьогодні реєстрацію на розроблений і адаптований курс з нашими партнерами. Від сьогодні місяць буде тривати реєстрація на курс, який триватиме 14 тижнів і матиме величезні переваги і можливості для людей з інвалідністю”, – розповіла Соколовська.

Вона пояснила, що курс передбачає можливість навчання і працевлаштування осіб з інвалідністю та отримання якісної професійної адаптації.

Міністр наголосила, що курс абсолютно безкоштовний, триватиме 14 тижнів, а по закінченню, ті, хто успішно пройдуть тестування, отримають сертифікати, котрі дадуть право брати участь в конкурсах на вакантні посади в ІТ- компаніях.

За словами радника міністра соціальної політики Дениса Мацуя, такий проєкт дає можливість системних змін у навчанні людей з інвалідністю.

“Ми розробили пілот проєкту, за результатами якого ми зможемо зробити висновки, порахувати цифри, внести корективи у в ті кошти, які держава витрачає на навчання людей з інвалідністю”, – сказав Мацуй.

Своєю чергою співзасновник ГО “Прометеус” Іван Примаченко вважає цей проєкт унікальним та інноваційним.

“Ми пропонуємо навчальну програму спільно з міністерством та Асоціацією “Інформаційні технології України”, яка буде складатися з двох основних відкритих онлайн-курсів — це тестування програмного забезпечення і основи програмування… “, – зауважив Примаченко.

Він пояснив, що в рамках проєкту передбачено навчання від найкращих українських фахівців і викладачів, а також – гарвардський курс, який став чи не найбільш відомий у світі за останні 5 років.

“Дуже важливо, що Асоціація “Інформаційні технології України” надає менторів, які будуть супроводжувати цей процес, будуть допомагати слухачам, учасникам проєкту, будуть відповідати на їхні запитання, навчати навичкам проходження співбесіди і тому подібне. Разом з ними будуть працювати викладачі кількох топових українських університетів, які будуть консультувати учасників, і психолог, який буде допомагати учасникам перебороти складнощі опанування сучасних професій”, – розповів Примаченко.

Водночас Мацуй наголосив на відсутності будь-яких обмежень щодо кількості охочих пройти онлайн-навчання.

Також учасники пресконференції підписали меморандуму між Міністерством соціальної політики України та IT-асоціацією щодо працевлаштування осіб з інвалідністю.

Детальніше з курсом та умовами його проходження можна буде ознайомитися на сайтах відомств.

Відео з пресконференції:

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*