Понад пів сотні запоріжців прийшли на семінар з працевлаштування та професійної реабілітації людей з інвалідністю до міського центру зайнятості (ВІДЕО)

Понад пів сотні запоріжців прийшли на семінар з працевлаштування та професійної реабілітації людей з інвалідністю до міського центру зайнятості (ВІДЕО). запоріжжя, працевлаштування, семінар, центр зайнятості, інвалідність, human face, person, clothing, smile, screenshot, woman, man. A group of people posing for a photo

Понад пів сотні запоріжців прийшли на семінар з працевлаштування та професійної реабілітації людей з інвалідністю до міського центру зайнятості. запоріжжя, працевлаштування, семінар, центр зайнятості, інвалідність

За нинішній рік до установи звернулися 169 таких осіб, 53 з яких працевлаштували, семеро пройшли профнавчання.

Нині на обліку у міському центрі зайнятості перебуває 614 осіб з інвалідністю. Для клієнтів державної установи профорієнтаційні семінари відбуваються два рази на рік.

“На обліку перебуваю вже майже вісім місяців. В мене третя група інвалідності. Прооперували. Вирізали грижу міжхребцеву. На черзі ще три хірургічних втручання. З роботи звільнили за станом здоров’я. Я працював на заводі. Нині не можу працевлаштуватися за спеціальністю. Хочу опанувати щось нове, перевчитися. Ось прийшов послухати пропозиції. Я не знаю. Яка професія мені підійде з моєю хворою спиною. Поки нічого не підходить, бо сидіти, стояти та ходити довго не можна. Хоча б охоронцем десь, на стабільну зарплату” – говорить людина з інвалідністю Олександр Шпирний.

Професійну реабілітацію пропонують у центрі професійної реабілітації інвалідів у місті Бердянськ. Там безкоштовні: проживання, харчування, лікування та навчання. За пів року можна опанувати одну з семи наявних професій.

Понад пів сотні запоріжців прийшли на семінар з працевлаштування та професійної реабілітації людей з інвалідністю до міського центру зайнятості. запоріжжя, працевлаштування, семінар, центр зайнятості, інвалідність

“З грудня я стояла в центрі зайнятості. Три місяці нічого не отримувала. У березні МСЕК мені дали інвалідність на два роки, третю групу. В мене є надія, що я потрібна державі. Навіть якщо важкі часи, скорочення. Я прохожу семінари і бачу молодих дівчат, які мають одну, дві вищі освіти. Самі такі озвучувані причини це у вас нема досвіду роботи. Ви не знаєте віндоус” – розповідає людина з інвалідністю Ада Мірська.

Навчання в реабілітаційному центрі Бердянська розпочнеться у липні. Нині триває прийом документів.

:ЗАПОРІЖЖЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*