Працевлаштування – надійний шлях до ресоціалізації: з початку року близько 30 знам’янчан з інвалідністю знайшли роботу

Працевлаштування – надійний шлях до ресоціалізації: з початку року близько 30 знам’янчан з інвалідністю знайшли роботу. знам’янка, працевлаштування, ресоціалізація, центр зайнятості, інвалідність, person, woman, clothing, indoor, computer. A woman sitting at a table

Громадяни з інвалідністю, які бажають працювати або змінити місце роботи, звернувшись по допомогу в працевлаштуванні до будь-якого центру зайнятості Кіровоградської області, мають можливість без перешкод отримати широкий спектр соціальних послуг з урахуванням рекомендацій органів медико-соціальної експертизи та індивідуальних програм реабілітації. Зокрема, це послуги з підбору роботи, у т.ч. тимчасової, профорієнтації, професійного навчання та ін.

«Ми приділяємо значну увагу роботі в плані надання адресних соціальних послуг особам з інвалідністю. З цією метою для клієнтів зазначеної категорії обладнане робоче місце для їх обслуговування, забезпечено вільний доступ до всіх джерел інформації, пов’язаної з працевлаштуванням. Особисті консультанти з числа досвідчених фахівців надають цим громадянам психологічну підтримку та разом з ними визначають оптимальні шляхи їхнього працевлаштування. Для набуття впевненості у власних силах, повернення до трудової діяльності, для осіб з інвалідністю організовуються семінари з техніки пошуку роботи, спеціалізовані семінари, тренінги та інше», – розповіла Людмила Компанієць, директор Знам’янської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

З початку цього року за сприяння філії обласного центру зайнятості працевлаштовано 28 осіб з числа громадян з інвалідністю, та 8 осіб з них було працевлаштовано після проходження професійного профнавчання.

Зокрема, пану Олегу знайти самотужки підходящу роботу не вдалося, тож він звернувся до Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості по допомогу в працевлаштуванні. Фахівці надали безробітному відповідні інформаційні та консультаційні послуги, поради щодо успішної співбесіди з працедавцем, а також таку необхідну цій категорії громадян підтримку. Згодом пан Олег пройшов професійне навчання у Дніпропетровському ЦПТО та отримав роботу в ОНЗ «Петрівська НВК» оператором котельні.

Для громадян з інвалідністю мати роботу, відчувати себе потрібним та впевненим у завтрашньому дні – це саме те, що потрібно для належного рівень життя.

Т. Железнякова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації з працевлаштування населення Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*