Прес-реліз: На Луганщині дітям з вадами зору показали як виготовляють шкарпетки

Прес-реліз: На Луганщині дітям з вадами зору показали як виготовляють шкарпетки. луганщина, вади зору, екскурсія, суспільство, інтеграція, person, clothing, smile, people, standing, posing, group, human face, jacket, jeans. A group of people posing for a photo

Прес-реліз: На Луганщині дітям з вадами зору показали як виготовляють шкарпетки. луганщина, вади зору, екскурсія, суспільство, інтеграція

Рубіжанський міський центр зайнятості постійно організовує для учнівської молоді професіографічні екскурсії на підприємства рідного міста та регіону. Цього разу на екскурсію до ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» запросили учнів комунального навчального закладу «Кришталик».

У цій школі-інтернаті навчаються більше 170 дітей з усієї Луганщини зі складними вадами зору. Також здійснюється їх інтеграція в суспільство за допомогою комплексних реабілітаційних заходів, здобуття освіти відповідного рівня, розвиток та корекцію порушень. З 2013 року колектив РНРЦ «Кришталик» почав працювати над новим напрямком – роботою з тотально сліпими учнями.

Керівник панчішної мануфактури зацікавлений у молодих кадрах, тому з радістю погодився показати учням як виготовляють шкарпетки та панчохи. Майбутнім випускникам представили актуальні робітничі професії: в’язальник трикотажних виробів, помічник майстра, оператор швацького устаткування, укладальник-пакувальник, формувальник трикотажних виробів та комплектувальник пряжі, тканини і виробів.

Учні мали можливість ознайомитися з вимогами до професій, технологією виробництва, умовами праці.

Довідки за тел.: Наталія Ситнік, 099-670-11-30

Відділ інформаційної роботи ЛОЦЗ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*