Придніпровська залізниця створює умови для працевлаштування інвалідів

Придніпровська залізниця створює умови для працевлаштування інвалідів. придніпровська залізниця, вакансія, обмеженими фізичними можливостями, працевлаштування, інвалід, person, clothing, suit, man, computer, table. A group of people sitting at a table

У січні-вересні 2017 року регіональна філія «Придніпровська залізниця» працевлаштувала у своїх структурних підрозділах 17 осіб-інвалідів.

Працівники з обмеженими фізичними можливостями отримали роботу у вагонному, локомотивному, колійному господарствах та у господарстві приміських пасажирських перевезень. Їм було запропоновано посади техніка, підсобного робітника, комірника, оператора комп’ютерного набору, оператора з обслуговування та ремонту вагонів, сторожа та ін.

На цей час на Придніпровській магістралі працюють 774 інваліди. Виконуючи вимоги Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», залізниця створює умови для працевлаштування таких категорій працівників. Оголошення про вакансії для осіб з обмеженими фізичними можливостями постійно розміщуються у місцевих ЗМІ, відповідна інформаціє є й у регіональних центрах зайнятості. Індивідуально розглядаються особисті звернення інвалідів, запитувачам пропонуються вакантні місця, робота на яких не суперечить медичним протипоказанням цих людей.

Придніпровська залізниця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*