Про зайнятість осіб з інвалідністю та колишніх учасників АТО говорили на засіданні “круглого столу” в Уманському міському центрі зайнятості

Про зайнятість осіб з інвалідністю та колишніх учасників АТО говорили на засіданні “круглого столу” в Уманському міському центрі зайнятості. інвалідністю

_1_17_4_43494_1

Про сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю, в тому числі учасників антитерористичної операції, які мають інвалідність йшлося на засіданні «круглого столу», яке відбулося в Уманському міському центрі зайнятості.

Відкрила захід заступник директора Уманського міського центру зайнятості Валентина Каліновська, яка презентувала діяльність та послуги центру зайнятості. Під час виступу окрему увагу вона зосередила на питаннях щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та колишніх учасників антитерористичної операції, створення для них нових робочих місць, підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, зокрема шляхом сприяння підприємницькій ініціативі та самозайнятості населення.

«Кожна людина має право на працю, що передбачає можливість заробляти собі на життя роботою, яку вона вільно обирає. Праця осіб з інвалідністю – це питання завжди було і є складним як для роботодавців, так і для цієї категорії населення. Тому проблема підтримки та реабілітації таких людей в наш час є дуже гострою. Але саме головне суспільству треба з розумінням ставитися до людей з обмеженими можливостями, та надати можливість працювати і бути корисними для суспільства», – наголосила заступник директора.

На ролі служби зайнятості у забезпеченні трудових прав осіб з інвалідністю відповідно до чинного законодавства наголосив головний державний інспектор з питань праці Управління держпраці у Черкаській області Олександр Підгорний. Він зазначив, що саме взаємодія підприємців і служби зайнятості у вирішенні соціальної адаптації вказаної категорії населення до виробничих умов трудових колективів має бути в їх інтересах, забезпечувати їм відповідні умови працевлаштування, гідну заробітну плату.

Також мова йшла про залучення незайнятого населення до участі в громадських роботах, які проводяться за рахунок коштів місцевих бюджетів та підприємств.

Наприкінці заходу всі учасники засідання «круглого столу» дійшли висновку, що тільки спільні зусилля забезпечать реалізацію законодавства України про зайнятість населення, сприятимуть легалізації праці, розвитку підприємництва, підтримці малого бізнесу та працевлаштуванню соціально-вразливих категорій населення, зокрема осіб з інвалідністю та колишніх учасників АТО.

Уманський МЦЗ

Черкаський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*