Разом до життя без обмежень: історія працевлаштування безробітної з Олександрійщини

Залишившись без роботи через погіршення стану здоров’я, Мар’яна Вячеславівна активно взялася за пошуки шляхів власної зайнятості. Але їй так і не пощастило знайти бажану роботу, яка б підходила їй за станом здоров’я. Жінка вирішила спробувати працевлаштуватися за кордоном. Попрацювавши близько трьох місяців на низькокваліфікованих роботах у Польщі, зрозуміла, що на чужині працювати тяжко і фізично, і морально. Тому вона вирішила повернутися до рідного міста Олександрія.

Не роздумуючи та не відкладаючи свої наміри знайти роботу, за допомогою у працевлаштуванні Мар’яна Вячеславівна звернулася до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

Під час спілкування з кар’єрним радником з’ясувалося, що Мар’яна Вячеславівна метролог за освітою. Проте, за весь трудовий шлях не цуралась ніякої роботи та працювала на різних посадах.

Першою перешкодою під час пошуку роботи було те, що на місцевому ринку праці фахівці за здобутою освітою на жаль, не затребувані. Згідно висновку медико-соціальної експертної комісії їй рекомендована робота комірника. Та й не на користь була тривала перерва в трудовій діяльності. Тому при підборі підходящої роботи важливо було враховувати здатність виконувати запропоновану роботу за станом здоров’я, її побажань, здібностей та навичок.

«Я дуже хочу знайти роботу, відчувати себе впевненою у майбутньому та приносити користь іншим, тому виконувала всі рекомендації свого кар’єрного радника: відвідувала підприємства, семінари, тренінги. І результат не забарився – я отримала роботу», – ділиться враженнями жінка.

Під час чергового відвідування центру зайнятості їй була запропонована вакантна посада молодшої медичної сестри у КНП «Олександрійський онкодиспансер КОР». Після проходження медогляду, жінка була працевлаштована на даному підприємстві.

Тож, незважаючи на всі перешкоди, які траплялися Мар’яні Вячеславівні на життєвому та професійному шляху, її наполегливість та цілеспрямованість, дали позитивний результат – довгоочікувану роботу.

Історія цієї клієнтки Олександрійського міськрайонного центру зайнятості вкотре доводить просту істину – робота існує для тих, хто її шукає.

М. Білик, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*