Реалії часу: у Долинській жінка з інвалідністю стала охоронницею на одному з найбільших підприємств регіону

Реалії часу: у Долинській жінка з інвалідністю стала охоронницею на одному з найбільших підприємств регіону. долинська, працевлаштування, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

За свій чималий шлях трудової діяльності, тривалістю майже більше 20 років, Тетяні Володимирівні, яка проживає у місті Долинська, довелося змінити не одне місце роботи: від молодшої медичної сестри, продавця-консультанта, до комірника та охоронника.

Так склалося, шо Тетяні Володимирівні, внаслідок погіршення стану здоров’я, довелось знову звільнитись з останнього місця роботи.

День за днем, від одного роботодавця до іншого, співбесіда за співбесідою, позитивних результатів самостійний пошук роботи не давав. Не на користь безробітної жінки у даній ситуації стала й відсутність професійної освіти. Проте, дієвий та активний характер Тетяни Володимирівни не дозволив їй бути безробітною навіть за таких умов.

Врешті решт, коли Тетяна Володимирівна зрозуміла, що самотужки не може працевлаштуватись, вона вирішила звернутися за допомогою до фахівців Долинської районної філії обласного центру зайнятості.

Під час спілкування з кар‘єрним радником жінка озвучила свої побажання щодо майбутнього працевлаштування. На підставі рекомендацій та висновків МСЕК, професійної діагностики та професійного профілювання безробітна спільно з кар’єрним радником склали індивідуальний план з працевлаштування.

«Нелегко знайти роботодавця, який візьме на роботу фахівця за відсутності професійної освіти, тим більше, якщо кандидат на працевлаштування має проблеми зі здоров‘ям. Проте, районна філія має надійних роботодавців, з якими вона співпрацює у напрямку працевлаштування громадян з інвалідністю. Серед них – Державне підприємство «Криворізький гірничо-збагачувальний комбінат окислених руд», – розповіла директор районної філії Марина Соловйова.

У рамках спільного плану кар’єрного радника та зареєстрованої безробітної Тетяна Володимирівна відвідала семінар з техніки пошуку роботи, опрацьовувала усі можливі джерела інформації про вільні робочі місця, брала участь в міні-ярмарках вакансій та спілкувалася з роботодавцями. Під час однієї з таких зустрічей представник ДП «Криворізький гірничо-збагачувальний комбінат окислених руд» запропонував жінці посаду охоронника. Пропозицію роботодавця жінка із задоволенням прийняла.

Сьогодні робота, яку виконує Тетяна Володимирівна, приносить їй задоволення. Жінка вже володіє необхідними якостями, вміло аналізує ситуацію та оперативно приймає відповідні рішення.

М. Соловйова, директор Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*