Рівні можливості: роботодавці Кіровоградщини пропонують понад 160 вакансій для людей з інвалідністю

Рівні можливості: роботодавці Кіровоградщини пропонують понад 160 вакансій для людей з інвалідністю. кіровоградщина, вакансія, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність, person, sitting, laptop, computer, clothing, working, people, older. A group of people sitting at a table using a laptop computer

Для людини з інвалідністю трудова діяльність є не тільки можливістю матеріально забезпечити своє існування, а й фактором реалізації власних професійних здібностей.

На сьогодні роботодавці Кіровоградщини пропонують 165 вакансії для громадян з інвалідністю. Серед підприємств, у яких є вакантними місця для працевлаштування осіб, що підпадають під 5% квоту: відділ освіти Маловисківської райдержадміністрації, Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького, КНП «Новоукраїнська центральна районна лікарня», ТОВ «Ясинівський хутір», сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Колос» та ін.

Серед вакансій, які пропонують роботодавці: лікар з ультразвукової діагностики, контролер енергонагляду, спеціаліст державної служби (місцевого самоврядування), фахівець з інформаційних технологій, вчитель закладу середньої загальної освіти, водій автотранспортних засобів та ін.

Своїм працівникам роботодавці пропонують від «мінімалки» (4173 грн) до 10000 гривень. Також представлені 6 вакансій з неповною зайнятістю.

Що ж до розподілу за районами, то у Кропивницькому представлено 67 вакансії для громадян з вадами здоров’я, 16 у Маловисківському, по 13 у Світловодському та Долинському районах, 12 у Олександрійському, 11 у Новоукраїнському, по 9 у Олександрівському та Добровеличківському районах, 8 у Новгородківському, по 2 у Новомиргородському та Петрівському районах, по 1 у Бобринецькому і Знам’янському районах Кіровоградщини.

Якщо вас зацікавила зазначена інформація, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*