Рівні можливості: роботодавці Кіровоградщини пропонують понад 170 вакансій для людей з інвалідністю

Рівні можливості: роботодавці Кіровоградщини пропонують понад 170 вакансій для людей з інвалідністю. кіровоградщина, вакансія, працевлаштування, роботодавець, інвалідність, person, woman, clothing, indoor, computer. A woman sitting at a table

Для людини з інвалідністю трудова діяльність є не тільки можливістю матеріально забезпечити своє існування, а й фактором реалізації власних професійних здібностей.

На сьогодні роботодавці Кіровоградщини пропонують 172 вакансії для громадян з інвалідністю. Серед підприємств, у яких є вакантними місця для працевлаштування осіб, що підпадають під 5% квоту: Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького, ТОВ «Зооветконтинент», Олександрійський політехнічний коледж, ТОВ «Фенікс-2000», Смолінська шахта державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Маловисківської міської ради Кіровоградської області та ін.

Серед вакансій, які пропонують роботодавці: вчитель закладу загальної середньої освіти, водій автотранспортних засобів, контролер на контрольно-пропускному пункті, сестра медична, фахівець з інформаційних технологій та ін.

Своїм працівникам роботодавці пропонують від «мінімалки» (4173 грн) до 10000 гривень. Також представлені 7 вакансій з неповною зайнятістю.

Що ж до розподілу за районами, то у Кропивницькому представлено 64 вакансії для громадян з вадами здоров’я, 29 у Маловисківському, 20 у Світловодському, 14 у Олександрійському, 13 у Долинському, 9 у Новоукраїнському, по 8 у Новгородківському та Олександрівському, 5 у Добровеличківському, 2 у Бобринецькому та по 1 у Знам’янському та Новоархангельському районах Кіровоградщини.

Якщо вас зацікавила зазначена інформація, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*