Робота для людей з інвалідністю є!

Робота для людей з інвалідністю є!. оцз, безробітний, кар’єрна радниця, працевлаштування, інвалідність

Робота для людей з інвалідністю є!. оцз, безробітний, кар’єрна радниця, працевлаштування, інвалідність

«Зайнятість для особи з інвалідністю – синонім повноцінного життя» – так вважає мешканець м. Покров Олег Зайцев, який за сприяння фахівців Покровської міської філії Дніпропетровського ОЦЗ був працевлаштований до місцевого підприємства на посаду підсобного робітника

У травні 2021 року до Покровської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості звернувся Олег Зайцев, який є особою з інвалідністю. Чоловік мав протипоказання щодо всіх видів регулярної праці, тож потребував індивідуального супроводу у пошуку підходящої роботи.

План працевлаштування безробітного був складений за підходом кейс-менеджменту з урахуванням Індивідуальної програми реабілітації, відповідно до якого доступними за станом здоров’я були визначені професії озеленювача, охоронника та підсобного робітника.

У той же час до служби зайнятості звернулися представники ТОВ «ВЕКТОР СЕРВІС» з проханням підібрати людину на посаду підсобного працівника. Дізнавшись від кар’єрної радниці про цю вакансію, Олег Анатолійович виявив бажання зустрітися з роботодавцем. За результатами співбесіди Олег був працевлаштований наприкінці минулого року.

«Зайнятість для особи з інвалідністю – синонім повноцінного життя. Вдячний службі зайнятості, що допомогли знайти себе на ринку праці», – зазначає О.Зайцев.

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*