Роботодавці області стали активніше створювати інклюзивний робочий простір

Роботодавці області стали активніше створювати інклюзивний робочий простір. запорізька область, декада зайнятості, роботодавець, учасник ато/оос, інвалідність

Роботодавці області стали активніше створювати інклюзивний робочий простір. запорізька область, декада зайнятості, роботодавець, учасник ато/оос, інвалідність

З метою привернення уваги до проблем зайнятості людей з інвалідністю у всіх центрах зайнятості та філіях Запорізького обласного центру зайнятості проведено декаду зайнятості для учасників АТО/ООС та людей з інвалідністю.

Для розширення можливостей учасників АТО/ООС і людей з інвалідністю та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці відбулися дні відкритих дверей, круглі столи, ярмарки та міні-ярмарки вакансій, інформаційно-консультаційні заходи, семінари тощо. У заходах взяли участь майже 1,7 тисяч осіб, з них 921 особа з інвалідністю, 251 учасник АТО/ООС.

До проведення заходів залучалися представники роботодавців та установ чи організацій, які опікуються питаннями зайнятості осіб з інвалідністю.

За 11 місяців цього року кількість вакансій у базі обласної служби зайнятості, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю, становила 1243 одиниці, що на 37% більше, ніж за цей же період 2018 року.

З початку року на обліку в Запорізькій обласній службі зайнятості перебували 2569 осіб з інвалідністю. За сприяння обласної служби зайнятості працевлаштовано 573 особи з інвалідністю; брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру 293 особи, одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали сім безробітних, які мають інвалідність. За направленням обласної служби зайнятості професійне навчання проходили 91 безробітний із числа осіб з інвалідністю, 74 особи працевлаштовано після проходження навчання.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*