Служба зайнятості допомогла близько семистам громадянам з інвалідністю знайти роботу

Служба зайнятості допомогла близько семистам громадянам з інвалідністю знайти роботу. черкаська область, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність, person, computer, clothing, laptop, man, seat, chair. A man sitting at a table using a laptop

З початку цього року соціальними послугами служби зайнятості скористалися понад 2380 безробітних осіб з інвалідністю, з них 111 осіб – демобілізовані учасники АТО, які отримали інвалідність під час бойових дій. За цей період, за сприяння фахівців служби зайнятості Черкаської області, працевлаштовані майже 670 осіб, серед яких і 24 учасники АТО.

Також для підвищення конкурентоспроможності осіб з інвалідністю шляхом підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, відповідно до потреб ринку праці та наявних рекомендацій медико-соціальних експертних комісій, у січні-листопаді цього року проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 230 громадян з інвалідністю. Після його закінчення 194 особи працевлаштовані за набутими професіями.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено майже 630 безробітних зазначеної категорії.

Для ефективного сприяння працевлаштуванню людей з інвалідністю центри зайнятості та філії Черкаської області співпрацюють з громадськими організаціями, що опікуються людьми з інвалідністю, об’єднаннями роботодавців, обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів, Департаментом соціального захисту населення, місцевими органами влади, медичними закладами.

У листопаді та грудні 2018 року, в рамках «Декади зайнятості для осіб з інвалідністю», в центрах зайнятості області проведено 10 засідань круглих столів за участю соціальних партнерів, на яких розглядалися питання сприяння інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та надання допомоги у працевлаштуванні, повідомляють в обласному центрі зайнятості.

Прес-служба ОДА

Черкаська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*