Служба зайнятості – громадянам з інвалідністю

Служба зайнятості – громадянам з інвалідністю. кропивницький, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність, person, indoor, human face, clothing, people, book, handwriting, classroom, woman. A group of people sitting at a table

Служба зайнятості – громадянам з інвалідністю. кропивницький, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості застосовує ефективні заходи взаємодії, що викликають інтерес не тільки серед шукачів роботи з числа осіб з інвалідністю, які бажають працювати, а й серед роботодавців.

В рамках Дня відкритих дверей відбувся Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для даної категорії громадян, участь у якому взяли представники підприємств м. Кропивницького, а саме: ПРАТ «Швейна фабрика «Зорянка», ТДВ «Інтерресурси», ТОВ «Ноксен», ДП «СГЗК «Інгульська шахта», ПП «Центр-Еліт», ТОВ «Аграрно-правнича компанія «А.П.К.», ПП «Рубіж-Україна-В», ЗАТ «РУР ГРУП С.А», та інші соціальні партнери.

Основне завдання заходу полягало в тому, щоб люди змогли поспілкуватися з роботодавцями, побачити свої можливості на ринку праці, дізнатись, які саме вимоги ставить роботодавець до працівника. Під час заходу шукачі роботи ознайомилися з вакансіями, що пропонували роботодавці (менеджер «управитель» з персоналу, обхідник колій та штучних споруд, підсобний робітник та ін.), умовами праці, режимом роботи, розміром заробітної плати, тривалістю робочого часу та соціальними гарантіями.

В свою чергу соціальні партнери, які взяли участь у заході, надали повну та змістовну інформацію стосовно прав громадян з інвалідністю, пільг, соціальних виплат та про можливості професійної реабілітації цих громадян.

За участі громадян з інвалідністю відбувся семінар, метою якого було ознайомлення з перспективами зайнятості, додатковими гарантіями щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та соціальними послугами, які надає державна служба зайнятості.

Під час заходу учасники семінару оцінювали власні можливості, обговорювали професійні цілі, визначали шляхи їх реалізації, вчилися будувати власну стратегію пошуку роботи. З цікавістю присутні виконували інтерактивні вправи «Моя ціль та як її досягти», «Прийняття себе» та ін.

Учасники семінару зробили висновок, що вони не залишаються сам на сам зі своїми проблемами, в центрі зайнятості завжди готові їм допомогти, розрадити, морально підтримати та повернути до трудової діяльності.

Я.Шевченко, начальник взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*