Служба зайнятості не просто допомагає у пошуку роботи особам з інвалідністю, а й реалізовує здібності кожного

Так вважає колишній безробітний Дмитро, який має групу інвалідності та досвід невдалого самостійного пошуку роботи. Завдяки новітньому підходу до обслуговування клієнтів служби зайнятості, фахівці Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості повернули чоловіка до активної трудової діяльності. Відтепер, Дмитро – приватний підприємець, який започаткував свій бізнес завдяки службі зайнятості

Після невдалого самостійного пошуку роботи, скориставшись сервісом «Електронна черга», в лютому 2018 року до Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості звернувся Дмитро, який має групу інвалідності. Через суттєве погіршення стану здоров’я та невідповідні умови праці Дмитру довелося звільнитися з останнього місця роботи.

Під час проведення процедури профілювання особистим консультантом було встановлено, що безробітний має високий рівень мотивації до працевлаштування та високий потенціал. Виходячи з цього, фахівці центру зорієнтували Дмитра на самозайнятість. Після відвідування низки семінарів, за допомогою фахівців філії Дмитро визначив для себе сферу діяльності – виробництво та збут елементів оптики для автомобілів, яка знайшла відображення у бізнес-плані та не суперечила рекомендаціям індивідуальної програми реабілітації інваліда.

Так, служба зайнятості дала поштовх до відкриття власного бізнесу та допомогла започаткувати власну справу шляхом виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

«Трудова діяльність для людей з інвалідністю є не тільки можливістю забезпечити своє існування, але й фактом реалізації своїх здібностей. Тільки робота дозволяє громадянину поважати себе, усвідомлювати свою індивідуальність, не замикатись у собі, додає впевненості. І в цьому я вдячний службі зайнятості», – говорить Дмитро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*