Служба зайнятості – особам з особливими потребами

Служба зайнятості – особам з особливими потребами. новгородка, працевлаштування, центр зайнятості, інвалід, інвалідність, person, indoor. A group of people looking at a computer

У Новгородківському районному центрі зайнятості відбулась ділова зустріч, змістове наповнення якої обумовлене питанням зайнятості та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю. До участі в заході запрошені представники ПАФ «МЮННТ»,ТОВ «Прогрес» та ДП «Цегельний завод».

Володимир Ніколаєнко, директор районного центру зайнятості, ознайомив присутніх зі станом місцевого ринку праці, зупинився на механізмах стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них громадян, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці, у тому числі й інвалідів, шляхом виплати компенсації роботодавцю в розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу. Крім цього, директор поінформував учасників заходу про можливість створення спеціальних робочих місць для осіб з обмеженими фізичними можливостями за рахунок Фонду соціального страхування інвалідів, акцентуючи увагу на тому, що законодавством України встановлено 4-відсоткову квоту для роботодавців на працевлаштування інвалідів та на необхідності своєчасного подання вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Йшлося й про можливості служби зайнятості щодо підвищення якості та конкурентоспроможності робочої сили шляхом організації професійного навчання. В. Ніколаєнко акцентував увагу присутніх на тому, що головною вимогою при організації професійного навчання безробітних є узгодження й потреб роботодавця, й інтересів шукача роботи, що сприяє якнайшвидшому працевлаштуванню безробітного та закріпленню на робочому місці.

Підбиваючи підсумки зустрічі, були обговорені перспективи щодо працевлаштування чотирьох осіб зазначеної категорії на наявні вільні робочі місця на ПАФ «МЮННТ»,ТОВ «Прогрес» та ДП «Цегельний завод» за професіями тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, зоотехнік та лаборант молочної продукції.

А. Гупалюк, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Новгородківського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*