Служба зайнятості працевлаштувала 643 людини з інвалідністю Дніпропетровщини

Служба зайнятості працевлаштувала 643 людини з інвалідністю Дніпропетровщини. дніпропетровщина, працевлаштування, профнавчання, служба зайнятості, інвалідність

Протягом січня-листопада 2019 року в Дніпропетровській обласній службі зайнятості на обліку перебували 1453 особи з інвалідністю. Підбір роботи таким громадянам здійснювався відповідно до їх професійних навичок і знань, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації, побажань людини; організовувалась професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації; надавались профорієнтаційні та профінформаційні послуги та допомога у започаткуванні власної справи

Протягом січня–листопада 2019 року в базових центрах зайнятості Дніпропетровської області та філіях Дніпропетровського обласного центру зайнятості перебували на обліку 1453 особи з інвалідністю з числа безробітних, з них 32 особи, які брали участь в АТО/ООС.

За направленням служби зайнятості працевлаштовані 643 особи зі статусом безробітного, 9 осіб отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та відкрили свій бізнес.

Професійна орієнтація відіграє важливу роль, допомагаючи людям з інвалідністю знайти найбільш відповідний для них вид діяльності та визначитися з їхньою майбутньою професійною діяльністю для того, щоб вони могли якнайповніше реалізувати власні можливості.

Впродовж січня–листопада 2019 року 1432 безробітні особи з інвалідністю були охоплені профорієнтаційними послугами.

Фахівцями Дніпропетровської служби зайнятості значна увага приділяється підвищенню конкурентоспроможності громадян зазначеної категорії на ринку праці шляхом організації професійного навчання. Профнавчання осіб з інвалідністю проводиться з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації та потреб ринку праці.

Протягом січня–листопада 2019 року професійне навчання проходили 134 особи з інвалідністю, після проходження профнавчання працевлаштовані 127 осіб.

Для збереження мотивації до праці у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 194 особи.

Станом на 1 грудня 2019 року підприємствами області заявлена 1521 вакансія для можливого працевлаштування осіб з інвалідністю, з них: 25,9% – із заробітною платою на рівні 4173 грн; 4,3% – із скороченим робочим режимом.

Найбільший відсоток серед вакансій належав до робітничих професій – 40,1%, вакансії службовців складали 25,6%, вакансії, що не потребують кваліфікації – 34,3%.

Протягом січня-листопада 2019 року базовими центрами зайнятості Дніпропетровської області та філіями ОЦЗ було проведено 639 заходів, які були направлені на сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю, а саме: семінари, ярмарки вакансій, круглі столи, наради за участю представників влади та соціальних партнерів.

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*