Служба зайнятості Тернопільщини – особам з інвалідністю

Служба зайнятості Тернопільщини – особам з інвалідністю. арт-терапія, працевлаштування, семінар, центр зайнятості, інвалідність, person, table, indoor, group, people, clothing, woman, human face, smile, child art. A group of people sitting at a table with a birthday cake

Служба зайнятості Тернопільщини – особам з інвалідністю. арт-терапія, працевлаштування, семінар, центр зайнятості, інвалідність

Робота Шумського районного центру зайнятості з особами з інвалідністю проводиться у тісній співпраці з соціальними партнерами та спрямована не лише на вирішення питань працевлаштування, а й на інтеграцію цих осіб у соціальне середовище.

Так, психолог Територіального центру соціальних послуг Тетяна Шишковська завітала до РЦЗ, де провела коучинг «Терапія самопізнання» для шукачів роботи, у т.ч. осіб з інвалідністю.

«Арт-терапія – це спосіб соціальної адаптації. Творчий досвід, усвідомлення себе, розвиток нових навичок і вмінь, які дозволять вам більш активно і самостійно брати участь у житті суспільства, розширять діапазон соціального і професійного вибору. Розвиток творчого потенціалу людини сприяє її можливостям приймати рішення, більш успішно будувати своє життя», – зазначила психолог.

Служба зайнятості Тернопільщини – особам з інвалідністю. арт-терапія, працевлаштування, семінар, центр зайнятості, інвалідність

Учасники заходу створили свою картину життя, яку розмалювали різними кольорами пензликами та пучками пальців. На основі своїх малюнків разом із тренером вони визначили свої сильні риси характеру та можливі сфери їх застосування у професійній діяльності.

Результатом проведення заходу стало емоційне розвантаження учасників та позитивне налаштування на побудову подальшого особистого та професійного життя.

Фахівці Кременецького районного центру зайнятості також провели семінар з безробітними на тему: «Ознайомлення з перспективами зайнятості осіб з інвалідністю, додатковими гарантіями працевлаштування та соціальними послугами, які надає ДСЗУ особам з інвалідністю».

«Особи з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги і для них мають бути створені умови, які дозволяють відчувати себе рівними серед інших. У 2016 році за сприянням у працевлаштуванні до центру зайнятості звернулися 33 особи з інвалідністю, 14 з них були працевлаштовані. На сьогоднішній день на обліку в центрі зайнятості перебуває 8 безробітних з числа осіб з обмеженими фізичними можливостями. Центр зайнятості забезпечує можливість отримання нової професії, стажування, підвищення кваліфікації», -зауважив начальник відділу організації працевлаштування РЦЗ.

Присутні ознайомились із змінами у законодавстві про працю та зайнятість населення, дізналися про можливості працевлаштування осіб, які потребують додаткових гарантій, на нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску та участь у громадських і інших роботах тимчасового характеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*