Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного

Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного. кропивницький, обмеженими фізичними можливостями, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність, person, computer, laptop, indoor, clothing, human face, group, woman, people. A group of people sitting at a table

Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного. кропивницький, обмеженими фізичними можливостями, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

«Працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями» – тема засідання круглого столу, що відбувся у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості. В заході взяли участь представники ТОВ «Аграрно-правнича компанія «А.П.К.», «РУР груп С.А.», ТОВ «Ноксен», ПРАТ «Швейна фабрика «Зорянка», Інгульська шахта Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», ПП «Рубіж Україна В», ПП «Центр-Еліт», ТДВ «Інтерресурси», Кіровоградське обласне відділення фонду соціального захисту інвалідів, управління соціального захисту населення Подільської та Фортечної районних у м. Кропивницькому рад.

Відкрила засідання директор міськрайонного центру зайнятості Тетяна Білоусова, яка зазначила, що особи з обмеженими фізичними можливостями належать до уразливих верств населення, потребують соціального захисту, оскільки в сучасних економічних умовах їм важко конкурувати на ринку праці. Т.Білоусова звернула увагу на те, що служба зайнятості докладає чимало зусиль, аби такі громадяни були конкурентоспроможними на ринку праці, особам з інвалідністю, які звертаються до центрів зайнятості по допомогу у пошуку роботи, надається комплекс адресних соціальних послуг, що передбачені чинним законодавством із урахуванням медичних показань, індивідуальних програм реабілітації тощо.

Під час засідання обговорювалися нагальні питання, що потребують спільного вирішення, у т.ч. підвищення якості робочих місць для осіб із особливими потребами та створення для них гідних умов і оплати праці; подолання упередженого ставлення роботодавців до використання праці цієї категорії громадян, дискримінації в оплаті їхньої праці тощо.

В ході заходу було наголошено на необхідності продовження тісної співпраці та взаємодії усіх сторін соціального партнерства у напрямку підвищення конкурентоспроможності цих громадян на ринку праці, забезпечувати вдосконалення форм роботи з вищезазначеними особами, з урахуванням індивідуального підходу, що сприяють їх працевлаштуванню, самовизначенню та самореалізації.

У результаті конструктивного діалогу учасники дійшли висновку щодо посилення взаємодії у напрямку працевлаштування людей з інвалідністю, обговорили основні напрямки подальшої співпраці.

Т.Білоусова, директор Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*