Службою зайнятості Івано-Франківської області працевлаштовано 462 особи з інвалідністю

Службою зайнятості Івано-Франківської області працевлаштовано 462 особи з інвалідністю. івано-франківська область, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність, інтеграція, person, woman, clothing, indoor, computer. A woman sitting at a table

В Україні, як і в усьому світі, проблема інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство є однією з найактуальніших соціальних проблем.

Найбільш гідним способом забезпечення соціальної рівності цієї категорії громадян є надання можливості самореалізації та досягнення ними економічної незалежності.

Для осіб з інвалідністю мати роботу – це можливість підвищити соціальний статус, свою значимість, поліпшити добробут.

В службі зайнятості особи з інвалідністю можуть самостійно чи за допомогою фахівців підібрати роботу, отримати послуги з профорієнтації та профнавчання, ознайомитися із вакансіями для інвалідів, оволодіти технікою пошуку роботи, обрати професію (з урахуванням медичних показань, програми реабілітації, особистих нахилів та здібностей).

Дані особи мають вільний доступ до усіх джерел інформації служби зайнятості, для них створений інформаційний куточок. Забезпечено доступ до інтернет-сайтів з пошуку роботи, зокрема до інтернет-порталу державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua), що формує загальнодержавну базу вакансій по Україні, на якому також можна залишити своє резюме. Забезпечено зворотний зв’язок із користувачами інтернет-порталу. Для тих, хто не має доступу до мережі Інтернет, є безкоштовна телефонна «гаряча лінія» ДСЗ 0-800-50-99-66, де фахівці служби нададуть змістовну консультацію щодо працевлаштування.

«За сприяння служби зайнятості Івано-Франківської області з січня по листопад 2018 року працевлаштовано 462 особи з інвалідністю, з них: безробітних – 361 особа, в т.ч. шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для започаткування власної справи – 9 осіб. Охоплено професійним навчанням 226 осіб. Залучено до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру 255 осіб з інвалідністю, з них безробітних – 249 осіб», – інформує директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Служба зайнятості робить і буде робити все можливе, щоб допомогти людям з особливими потребами подолати труднощі, які заважають їм бути більш впевненими та активними у соціальному житті.

Івано-Франківський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*