Сьогодні стажер, завтра – кваліфікований працівник. 134 жителі Тернопільщини пройшли стажування на робочих місцях, серед них і особи з інвалідністю

Сьогодні стажер, завтра – кваліфікований працівник. 134 жителі Тернопільщини пройшли стажування на робочих місцях, серед них і особи з інвалідністю. тернопільщина, робоче місце, служба зайнятості, стажування, інвалідність

За 3 місяці 2021 року за направленнями Тернопільської обласної служби зайнятості професійне навчання проходили майже 1 тис. безробітних, з них кожен 5-й – стажувався на конкретних робочих місцях у 165 роботодавців за 59 професіями та спеціальностями. З них: 1 учасник АТО, 3 особи з інвалідністю. Завершили стажування 134 краянина. Про це повідомив директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук.

Найчастіше підвищували кваліфікацію за професіями адміністратор, бухгалтер, водій, кухар, менеджер, перукар, продавець, столяр, швачка. Безробітні також стажувались за такими рідкісними професіями як гравер, дизайнер меблів, гігієніст зубний.

Найбільш успішною була співпраця з підприємствами сільського господарства і сфери послуг, закладами охорони здоров’я, торгівлі та громадського харчування.

Це вигідно роботодавцям, оскільки дає можливість:

  • зекономити кошти – оплата навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття чи на безоплатній основі;
  • забезпечити фахівцями необхідної кваліфікації, відтак – покращити якість продукції або послуг;
  • зекономити час та зусилля на пошук потрібного робітника, адже сам готує для себе майбутнього працівника;
  • самостійно визначити тривалість (до 3 місяців) навчання, взяти участь у складанні індивідуальних навчальних планів і програм з урахуванням особливостей виробництва.

Безробітний під час навчання:

  • удосконалює фахові знання, уміння, навички, ділові якості у межах наявної професійної освіти;
  • швидко адаптується до умов конкретного виробництва.

Йому державна служба зайнятості:

  • надає матеріальну допомогу відповідно до законодавства України;
  • компенсує фактичні витрати на проїзд до місця навчання і назад;
  • забезпечує іногороднім безоплатне проживання у гуртожитку.

Шановні роботодавці! Запрошуємо до співпраці! Деталі – за тел. у Тернопільському обласному центрі зайнятості – (0352) 52-55-57 або у місцевому підрозділі служби зайнятості.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 23-49-77)

Тернопільський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*