Світловодчанка з інвалідністю стала юрисконсультом підприємства з будівництва доріг

Світловодчанка з інвалідністю стала юрисконсультом підприємства з будівництва доріг. кар’єрний радник, працевлаштування, центр зайнятості, юрисконсульт, інвалідність

Світловодчанка з інвалідністю стала юрисконсультом підприємства з будівництва доріг. кар’єрний радник, працевлаштування, центр зайнятості, юрисконсульт, інвалідність

Проблема працевлаштування громадян з інвалідністю, на сьогодні, залишається актуальною. Проте, незважаючи на складнощі, люди з інвалідністю власними прикладами демонструють, що спільними зусиллями можна вдало вирішити питання зайнятості та реалізуватися на ринку праці.

Одним з таких прикладів є історія працевлаштування сорокаоднорічної світловодчанки Тетяна. Маючи вищу юридичну освіту, яку свого часу здобула у Харківському державному педагогічному університеті ім. Г. С. Сковороди, жінка багато років працювала юристом в Управління Пенсійного фонду України в м. Світловодськ та Світловодському районі, а також у Світловодському управлінні експлуатації газового господарства. Останній рік жінка займала посаду начальника Світловодського управління експлуатації газового господарства та звільнилась за згодою сторін.

Залишившись без роботи, пані Тетяна звернулася по допомогу у працевлаштуванні до Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

За період перебування на обліку у службі зайнятості, безробітна отримала багато інформаційно-консультаційних послуг та рекомендацій з працевлаштування, справно відвідувала семінари з техніки пошуку роботи та разом із кар’єрним радником опрацьовувала різноманітні вакансій.

Минуло небагато часу і до Світловодської міськрайонної філії, з метою укомплектування робочого місця, призначеного для працевлаштування особи з інвалідністю, звернулося приватне підприємство «Ефект», що займається будівництвом та ремонтом доріг.

Вакансію одразу ж було запропоновано пані Тетяні, на що вона радо погодилась. Після успішного проходження співбесіди з роботодавцем, безробітна отримала направлення на працевлаштування та, віднедавна, займає посаду юрисконсульта одного з дорожньо-будівельних підприємств Світловодщини.

Світловодська міськрайонна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*