У Бобринці для громадян з інвалідністю проведено День відкритих дверей

У Бобринці для громадян з інвалідністю проведено День відкритих дверей. бобринець, день відкритих дверей, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність, wall, indoor, table, person, sitting, computer, human face, clothing, desk, woman. A group of people sitting at a desk

У Бобринці для громадян з інвалідністю проведено День відкритих дверей. бобринець, день відкритих дверей, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Днями у приміщенні Бобринецької районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, за участі соціальних партнерів, було проведено День відкритих дверей для громадян з інвалідністю.

Під час інформаційного семінару, його учасники отримали актуальну інформацію стосовно можливостей служби зайнятості щодо сприяння у підборі підходящої роботи, у т. ч. тимчасової, підвищенні їх конкурентоспроможності на ринку праці шляхом організації професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, а також надання особам, які вирішили започаткувати власний бізнес, інформаційної, правової та фінансової підтримки.

З роботодавцями та іншими соціальними партнерами були обговоренні питання соціального захисту та проблеми працевлаштування громадян з інвалідністю у районі, питання підбору кадрів, професійного навчання та укомплектування вакансій для людей з вадами здоров’я тощо.

Також зазначалося, що служба зайнятості всебічно сприяє залученню людей з інвалідністю до сфери соціально-трудових відносин шляхом надання широкого спектра соціальних послуг. Однак, лише збільшення кількості соціальних послуг, що надаються службою зайнятості та підвищення їх якості не забезпечать зменшення рівня безробіття зазначеної категорії населення. Кожен із роботодавців мусить розуміти, що серед професіоналів різного рівня кваліфікації можуть бути люди з інвалідністю, які хочуть і можуть працювати.

Серед заходів, що проводилися у рамках Дня відкритих дверей, була й зустріч з фахівцями місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Присутні були поінформовані про діяльність центру та послуги, які можна у них отримати, про зміст права громадян на отримання безоплатної правової допомоги та порядок реалізації цього права. Також було окреслено підстави надання безоплатної вторинної правової допомоги і коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу та ін.

Тетяна Петрова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Бобринецької районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*