У Дніпрі особам з інвалідністю, в один день, пропонували роботу близько 30 роботодавців

У Дніпрі особам з інвалідністю, в один день, пропонували роботу близько 30 роботодавців. дніпро, роботодавець, служба зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність, indoor, ceiling, person, clothing, table, woman, man, computer, people, scene. A group of people sitting at a table in a room

У Дніпрі особам з інвалідністю, в один день, пропонували роботу близько 30 роботодавців. дніпро, роботодавець, служба зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

Одним із пріоритетних завдань служби зайнятості завжди залишається допомога незахищеним верствам населення, в тому числі людям з інвалідністю.

«Декаду зайнятості для осіб з інвалідністю», приурочену до Міжнародного дня інвалідів, Дніпропетровська обласна служба зайнятості розпочала Міським ярмарком вакансій для незайнятого населення та шукачів роботи м. Дніпро соціально незахищених верств населення, у т.ч. осіб з інвалідністю, що пройшов у приміщенні Будинку профспілок.

Від соціально-орієнтованих роботодавців, а їх було близько 30, шукачі роботи дізнались про перспективи працевлаштуватись на 450 актуальних вакансій різного професійного спрямування: від службовців до фахівців робітничих професій.

Соціальні партнери служби зайнятості, які опікуються питанням соціального захисту людей з інвалідністю, провели консультації та відповіли на питання учасників заходу.

«У роботі з людьми з інвалідністю фахівці служби зайнятості ставлять за мету, насамперед, підвищити рівень поінформованості та адаптації таких людей до зайнятості, змінити ставлення суспільства до них на відкритому ринку праці. Особисті консультанти з числа досвідчених працівників служби зайнятості не лише допомагають визначити оптимальні шляхи працевлаштування, а й надають психологічну підтримку таким клієнтам. Вакансії є, та головне, щоб людина хотіла працювати. Запрошені на ярмарок підприємства мають можливість працевлаштувати людей з інвалідністю та організувати для них робочі місця», – зазначають у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

У форматі заходу кожен учасник пройшов психодіагностичне тестування, отримав пошагові рекомендації щодо організації процесу пошуку роботи, ознайомився із сучасними Інтернет – ресурсами служби зайнятості: Консультативна мережа «Моя кар’єра», «Електронний кабінет роботодавця» та «Електронний кабінет шукача роботи».

Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними та високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми.

«Дякую центру зайнятості за такий захід. На ярмарку я знайшов кілька вакансій, які мене зацікавили. І хочу зазначити, що інвалід – це такий же працівник, як і інші, можливо навіть кращий. Працювати не тільки можна, а й треба. Бо праця – це повноцінне життя», – сказав один із учасників ярмарку вакансій.

Проведений ярмарок вакансій переконав, що перспективи для працевлаштування людей соціально незахищеної категорії, у т.ч. з інвалідністю є. Адже із 400 учасників заходу, близько третини осіб змогли реалізувати власний потенціал у професійній сфері, отримали направлення на роботу та запрошення відвідати підприємство для безпосереднього ознайомлення з обов’язками.

До відома, протягом січня-жовтня 2018 року в базових центрах зайнятості Дніпропетровської області та філіях Дніпропетровського обласного центру зайнятості на обліку перебували 1387 осіб з інвалідністю з числа безробітних, з яких 35 – особи, які брали участь в АТО/ООС. За цей період за направленнями служби зайнятості працевлаштовані 639 осіб зі статусом безробітного, 4 особи отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Рівень працевлаштування безробітних інвалідів склав 46,1%. Професійне навчання проходили 120 осіб з інвалідністю, з яких 96 осіб були працевлаштовані після його закінчення. У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 160 осіб.

Прес-центр Дніпропетровського обласного центру зайнятості

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*