У Долинській для громадян з інвалідністю проведено День відкритих дверей

У Долинській для громадян з інвалідністю проведено День відкритих дверей. день відкритих дверей, долинська, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність, person, indoor, library, classroom, clothing, elementary, book, computer, art, people. A group of people sitting at a table

У Долинській для громадян з інвалідністю проведено День відкритих дверей. день відкритих дверей, долинська, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

Днями в приміщенні Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся День відкритих дверей для людей з інвалідністю, ключовим заходом програми був ярмарок вакансій.

Участь в ярмарку взяли 20 безробітних, які перебувають на обліку в пошуках роботи та роботодавці, які мають потребу в укомплектуванні робочих місць, зокрема:

  • ПСП «Гайдук», КП «Долинський міськкомунгосп»,
  • КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» при Долинській міській раді»,
  • приватне підприємство «Журба»,
  • ТОВ «Агро-олімп-О»,
  • ТОВ «Агро-дар-Г».

Представники підприємств презентували такі вакансії: інспектор, дорожній робітник, робітник з комплексного обслуговування с/г виробництва, тракторист-машиніст сільгоспвиробництва, електрогазозварник, електрослюсар (черговий) з ремонту устаткування, розповіли про характер, умови, специфіку роботи та основні вимоги до претендента.

За результатами ярмарку троє шукачів домовились про співбесіду з керівниками для подальшого вирішення питання працевлаштування.

По закінченню ярмарку для роботодавців було проведено семінар з питань працевлаштування громадян з інвалідністю. Особливу увагу роботодавців звернули на те, що пошук підходящої роботи для громадян з інвалідністю здійснюється згідно з рекомендаціями медико-соціальної експертної комісії, наявних у інваліда кваліфікацій та з урахуванням його побажань. Крім того, роботодавці обговорили можливості збереження діючих та створення спеціалізованих робочих місць для громадян з інвалідністю, забезпечення їх гідної заробітної плати та сприятливих умов праці.

Безробітні громадяни взяли участь у профконсультаційному заході та відвідали сектор самостійного пошуку роботи, де ознайомились з повним переліком вакансій.

«Громадяни з інвалідністю мають рівні з усіма іншими громадянами можливості для участі в усіх сферах життя суспільства. Ми намагаємося створити необхідні умови, які дають можливість людям з інвалідністю вести повноцінний спосіб життя згідно з індивідуальними здібностями та інтересами», – наголошує М.Соловйова, директор районної філії обласного центру зайнятості.

У Долинській для громадян з інвалідністю проведено День відкритих дверей. день відкритих дверей, долинська, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*