У Голованівську обговорили питання зайнятості громадян з інвалідністю

У Голованівську обговорили питання зайнятості громадян з інвалідністю. голованівськ, круглий стіл, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність, person, table, sitting, indoor, clothing, woman, office building, group, computer, human face. A group of people sitting at a table

У Голованівську обговорили питання зайнятості громадян з інвалідністю. голованівськ, круглий стіл, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідністьПід час засідання круглого столу, що відбувся в Голованівському районному центрі зайнятості, обговорили питання зайнятості громадян з інвалідністю.

Засідання відбулося за участі заступника голови райдержадміністрації Ольги Бугаєнко, представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управління казначейської служби України в районі, Голованівська селищна рада та роботодавців: АПК «Розкішна», фермерські господарства та інші.

Розпочала засідання директор районного центру зайнятості Людмила Кравченко, яка наголосила, що людина без роботи – обділена долею, а людина з обмеженими фізичними можливостями, яка не має роботи, – обділена двічі. Адже для багатьох робота – це те, що повертає до життя, робить соціально активним, рятує від депресії, дарує радість спілкування.

Сьогодні все більше осіб з обмеженими фізичними можливостями звертаються до державної служби зайнятості у пошуку роботи, адже професійна діяльність надає можливість бути рівноправними членами суспільства, реалізуватися у повній мірі.

Директор акцентувала увагу присутніх на тому, що особи з інвалідністю, які бажають працювати, мають право, як і всі інші шукачі роботи, на отримання соціальних послуг, що їх надає служба зайнятості. Але щоб дані послуги були ефективними, а працевлаштування – раціональним, служба зайнятості вирішує питання зайнятості таких громадян, насамперед, через індивідуальний підхід і в такий спосіб сприяє їхньому поверненню до активної трудової діяльності.

Під час ділової зустрічі також обговорювалися нагальні питання, що потребують спільного вирішення, у т. ч. підвищення якості робочих місць для осіб з особливими потребами та створення для них гідних умов і оплати праці, подолання упередженого ставлення роботодавців до використання праці громадян цієї категорії.

На завершення засідання круглого столу були розроблені рекомендації щодо вирішення ряду проблем для людей з інвалідністю, відбулося підведення підсумків роботи учасників.

Голованівський районний центр зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*