У Компаніївці громадяни з інвалідністю будували стратегію пошуку роботи

У Компаніївці громадяни з інвалідністю будували стратегію пошуку роботи. компаніївка, консультпункт, семінар, центр зайнятості, інвалідність, person, indoor, clothing, floor, group, classroom, smile, woman, human face, whiteboard. A group of people sitting posing for the camera

У Компаніївці громадяни з інвалідністю будували стратегію пошуку роботи. компаніївка, консультпункт, семінар, центр зайнятості, інвалідність

15 листопада, у рамках Місячника сприяння зайнятості осіб з інвалідністю, у Компаніївському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей. Фахівці центру зайнятості провели низку інформаційно-довідкових заходів як для безробітних та роботодавців, так і для представників органів влади, місцевого самоврядування та соціальних партнерів.

На семінарі з роботодавцями, з питань працевлаштування людей з інвалідністю, обговорили укомплектування вільних робочих місць за сприяння служби зайнятості та подальшу взаємодію центру зайнятості і роботодавців.

У Компаніївці громадяни з інвалідністю будували стратегію пошуку роботи. компаніївка, консультпункт, семінар, центр зайнятості, інвалідність

Для осіб з особливими потребами, відбувся профконсультаційний захід, який був спрямований допомогти людям з інвалідністю реалізуватись у професійній сфері, шляхом побудови власної стратегії пошуку роботи. Участь у заході узяли 9 осіб з інвалідністю. Учасники семінару, оцінювали свої можливості, обговорювали професійні плани, визначали шляхи їх реалізації та вчилися будувати власну стратегію пошуку роботи.

З цікавістю присутні виконували інтерактивні вправи «Моя ціль та як її досягти» та «Прийняття себе». З метою підвищення самооцінки, учасникам семінару була запропонована вправа «Комплімент», у ході якої вони на широкий загал говорили про свої позитивні якості. Проте, було виголошено також і чимало проблем, які доводиться долати людям з інвалідністю, це – упереджене ставлення роботодавців до цієї категорії населення і реальні проблеми зі здоров’ям. Інформація, як вирішити ці питання, також обговорювалася на заході.

У рамках Дня відкритих дверей для осіб з інвалідністю діяли й консультпункти з працевлаштування, професійного навчання та перенавчання, юридичних питань тощо.

Підсумком проведення семінару став вислів Джона Годдарда: «Коли Ви дійсно знаєте, чого хочете від життя, самі обставини складаються так, щоб Ви змогли це здійснити».

А. Ярошук, провідний фахівець з питань зайнятості Компаніївського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*