У Ланівцях служба зайнятості та інклюзивно-ресурсний центр обговорили напрямки подальшої співпраці

У Ланівцях служба зайнятості та інклюзивно-ресурсний центр обговорили напрямки подальшої співпраці. ланівці, служба зайнятості, співпраця, інвалідність, інклюзивно-ресурсний центр, clothing, person, furniture, table, computer, woman, laptop, human face, smile, desk. A group of people sitting at a table

У Ланівцях служба зайнятості та інклюзивно-ресурсний центр обговорили напрямки подальшої співпраці. ланівці, служба зайнятості, співпраця, інвалідність, інклюзивно-ресурсний центр

Директор Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Світлана Філюк, та начальник відділу взаємодії з роботодавцями райфілії Інна Грицай відвідали комунальну установу «Лановецький міський інклюзивно-ресурсний центр».

«Новостворений інклюзивно-ресурсний центр розташований на базі Лановецької загальноосвітньої школи №2, який обслуговує дітей з усього району, включаючи об’єднані територіальні громади (ОТГ). Працівники інклюзивно-ресурсного центру забезпечують методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей з особливими потребами віком від 2 до 18 років. Центр має освітні осередки, зокрема, для занять лікувальною фізкультурою, іграми, куточок логопеда та відпочинку» – розповіла Олена Ткачук, директор інклюзивно-ресурсного центру.

Інна Грицай начальник відділу взаємодії з роботодавцями Лановецької районної філії надала інформацію про перелік послуг, які надає служба зайнятості для населення та роботодавців. Особливу увагу звернула на можливість надання послуг для батьків та їх дітей в організації проведення профорієнтаційних уроків з метою ознайомлення зі світом професій.

Світлана Філюк директор Лановецької районної філії ОЦЗ зазначила, що такий напрямок співпраці буде сприяти професійній орієнтації дітей з інвалідністю та надасть можливість адаптуватися до життя у суспільстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*