У Малій Висці пройшов ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю

У Малій Висці пройшов ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. інвалідністю, table, indoor, person, sitting, clothing, computer, man, laptop, people, office building. A group of people sitting at a table using a laptop

_1_18_2_49727584

Повернути громадян з обмеженими фізичними можливостями до активного суспільного життя та трудової діяльності є одним із пріоритетних завдань служби зайнятості, адже для інваліда мати роботу – це можливість підвищити свій соціальний та матеріальний статус, рівень добробуту, а для суспільства – це зниження навантаження на ринку праці, підвищення суспільної продуктивності та розв’язання багатьох соціальних проблем.

Маловисківський районний центр зайнятості урізноманітнює форми та підвищує якість соціальних послуг для осіб цієї категорії. Для них проводяться цільові ярмарки вакансій, інформаційні та тематичні семінари, надаються індивідуальні консультації.

У рамках Місячника сприяння зайнятості осіб з інвалідністю для осіб цієї категорії громадян фахівці Маловисківського районного центру зайнятості організували ярмарок вакансій, в якому взяли участь представники Смолінської та Новокостянтинівської шахт державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» та близько 20 громадян з інвалідністю.

Відкрила ярмарок директор районного центру зайнятості Алла Кучеренко, яка ознайомила учасників зі станом місцевого ринку праці, пріоритетами діяльності служби зайнятості, а також із послугами, які служба зайнятості надає незайнятим громадянам, у тому числі й особам з інвалідністю.

«Завдання служби зайнятості полягає у якнайшвидшому поверненню громадян, які мають інвалідність, до соціально-трудових відносин. Це, передусім, забезпечується шляхом надання їм комплексу соціальних послуг, зокрема, щодо підбору підходящої роботи з урахуванням вимог індивідуальної програми реабілітації», – зазначила А. Кучеренко.

Важливою частиною заходу була презентація роботодавцями своїх підприємств та вільних робочих місць. Вони детально розповіли про умови праці, тривалість робочого часу та відпочинку, соціальні гарантії для зазначених громадян та іншу корисну інформацію, пов’язану з працевлаштуванням.

У ході ярмарку кожен учасник мав змогу поспілкуватися з представниками підприємств. Для більш детального ознайомлення з умовами праці безпосередньо на робочому місці роботодавці запросили учасників заходу відвідати підприємства.

За оперативними даними, 4 особи направлені на підприємства з метою працевлаштування, ще 4 особам запропоновано пройти медичний огляд для подальшого вирішення питання їхньої зайнятості.

Проведений ярмарок вакансій засвідчив: цей захід був своєчасним, корисним як для громадян, які шукають роботу, так і для роботодавців, зацікавлених у швидкому підборі персоналу.

В. Слободнюк, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Маловисківського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*