У Маріуполі обговорили питання працевлаштування осіб з інвалідністю

У Маріуполі обговорили питання працевлаштування осіб з інвалідністю. мариуполь, круглий стіл, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

У Маріуполі обговорили питання працевлаштування осіб з інвалідністю. мариуполь, круглий стіл, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

У Маріуполі відбулося онлайн-засідання круглого столу на тему: «Питання працевлаштування осіб з інвалідністю». Ініціатором заходу виступив Маріупольський міський центр зайнятості. Засідання проходило за участю роботодавців та громадських організацій, повідомляє Офіційний сайт міської ради Маріупольської міської ради.

За словами директора центру зайнятості Юрія Чуприна, на сьогодні в міському центрі зайнятості перебуває 280 шукачів роботи з інвалідністю. Всього в місті працюють 17055 осіб з інвалідність. Частина з них знаходять роботу самостійно, інші – звертаються до центру зайнятості.

Щомісячно роботодавці міста подають до центру зайнятості більш ніж 60-70 вакансії для осіб з інвалідністю. Умови праці на підприємствах обговорюються заздалегідь з шукачем роботи.

За перше півріччя на обліку в центрі зайнятості знаходилося 418 безробітних осіб з інвалідністю, з них працевлаштовано 32. П’ятнадцять проходили професійне навчання та двоє започаткували власну справу за сприянням служби зайнятості.

Під час онлайн-засідання круглого столу учасники обговорили шляхи взаємодії центру зайнятості з соціальними службами та роботодавцями для вирішення питання працевлаштування осіб з інвалідністю. Шукачам роботи з інвалідністю буде запропоновано укласти з центром зайнятості договір про супровід під час працевлаштування з індивідуальним планом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*