У Маріуполі пройшов профорієнтаційний тренінг для осіб з інвалідністю

У Маріуполі пройшов профорієнтаційний тренінг для осіб з інвалідністю. мариуполь, адаптація, працевлаштування, профорієнтаційний тренінг, інвалідність, person, clothing, indoor, floor, man, woman, human face, smile, group, people. A group of people standing in a room

У Маріуполі пройшов профорієнтаційний тренінг для осіб з інвалідністю. мариуполь, адаптація, працевлаштування, профорієнтаційний тренінг, інвалідність

Маріупольський міський центр зайнятості спільно з Фондом реабілітації інвалідів провів тренінг «Кроки до успішного працевлаштування для осіб з інвалідністю». Нині професійна реабілітація осіб з інвалідністю є однією з найважливіших умов максимальної їх адаптації у соціальному житті.

Слухачі та учасники заходу отримали інформаційні та консультаційні послуги, із яких дізнались про Реабілітаційні центри професійно-технічної освіти, у яких можуть отримати нову професію, більш підходящу їм згідно стану здоров’я. В межах тренінгу з безробітними проведено ряд вправ на підвищення самооцінки для подальшої реалізації своєї особистості у реальному житті. Розглянуто кроки до успішного працевлаштування – можливість перекваліфікації, підвищення кваліфікації; навички ефективної самопрезентації перед роботодавцем.

Представники Фонду реабілітації інвалідів надали інформацію про основні аспекти своєї діяльності, консультаційні послуги щодо професійного навчання та гарантійним послугам для осіб з інвалідністю.

Безробітні отримали вичерпну інформацію та отримали відповіді на запитання. Кожен з них зрозумів, що наявність інвалідності – це не закриті двері до попереднього життя, а відкриття для себе нових можливостей та нових шляхів для реалізації себе у сучасному суспільстві.

Офіційний сайт міської ради Маріупольської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*